RASPORED EVROKUPA: Partizan počinje u Badaloni, u Beogradu prvo Venecija
Partizan će igrati u Grupi A Evrokupa, a protivnici će mu biti Uniks iz Kazanja, Huventud iz Badalone, Venecija, Bahčešehir iz Istanbula i francuski predstavnik, Burž
Foto: N.Paraušić
Košarkaši Partizana će prvu utakmicu u novoj sezoni Evrokupa igrati protiv Huventuda u gostima, objavaljeno je danas na sajtu tog takmičenja.
Partizan će igrati u Grupi A Evrokupa, a protivnici će mu biti Uniks iz Kazanja, Huventud iz Badalone, Venecija, Bahčešehir iz Istanbula i francuski predstavnik, Burž.
Crno-beli će u prvom kolu, 30. septembra, gostovati Huventudu, nedelju dana kasnije će dočekati Veneciju, dok će u trećem kolu (14. oktobar) gostovati Uniksu.
U četvrtom kolu (21. oktobar), Partizan ide u goste Bahčešehiru, dok će sedam dana kasnije dočekati Burž.
Partizan će i u narednom, šestom kolu, biti domaćin pošto će u Beograd stići Huventud (4. novemar), dok će u sedmoj rundi izabranici Vlade Šćepanovića gostovati Veneciji (11. novembar).
U poslednja tri kola regularnog dela takmičenja, Partizan dočekuje Unikas (18. novembar) i Bahčešehir (9. decembar) i gostuje u Francuskoj (16. decembar).
Preporučujemo
ŠĆEPANOVIĆ O ŽREBU EVROKUPA: Ako ništa, nemamo bar mnogo komplikovanih putovanja
10. 07. 2020. u 15:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ANĆELOTI I BRAZIL U PROBLEMU: Nejmar zbog povrede i dalje van terena i trenažnog procesa
NA stadionu Hantington Bank Fild u Ohaju, Brazil i Egipat igraju prijateljski meč u sklopu poslednjih priprema za Svetsko prvenstvo.
06. 06. 2026. u 07:00
CEO IZRAEL U ŠOKU: Ne može da veruje šta se dešava u Tirani! (VIDEO)
Svetsko prvenstvo u fudbalu "samo što nije", a najnovije vesti - prilično su burne.
06. 06. 2026. u 12:41
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)