"DANAS JE PREMINUO MOJ PRIJATELJ": Oglasio se Miško Ražnatović i podelio tužnu vest (FOTO)
Košarkaški menadžer Miško Ražnatović objavio je na Instagramu tužnu vest da je preminuo njegov prijatelj, izraelski agent Avi Zilberman.
FOTO: N. Paraušić
U emotivnoj objavi, Ražnatović se prisetio upoznavanja sa Zilbermanom, koji mu je dao vetar u leđa da se bavi menadžerskim poslom.
Objavu Miška Ražnatovića prenosimo u celosti:
- Danas je preminuo moj veliki prijatelj, legendarni izraelski agent Avi Zilberman. Davne 1997. godine po prvi put u svojstvu agenta sam prisustvovao nekom velikom košarkaškom događaju. Bio je to McDonalds u Parizu, gde sam u poluvremenu utakmice u hodnicima Bersija upoznao Avija. Mislim da je bio jedini agent, koji je u tom trenutku prepoznao da imam talenat za ovaj posao, davajući mi savete i podršku na dnevnom nivou. Moj prvi ozbiljniji iskorak na inostrana tržista se dogodio u Izraelu, zahvaljujući našoj saradnji i njegovom radu i reputaciji. Skoro 30 godina besprekorne saradnje, ali i druženja. Jedan je od retkih, koji se iskreno radovao mojim uspesima govoreći mi stalno: "Na početku radiš da dobiješ ime, a potom to ime radi za tebe……" I još mnogo toga drugog. Sigurno je da će Avi ostati večno upamćen, i istovremeno skriven u dubini mog srca! Počivaj u miru, dragi prijatelju - glasila je poruka Ražnatovića.
Preporučujemo
CEO IZRAEL U ŠOKU: Ne može da veruje šta se dešava u Tirani! (VIDEO)
06. 06. 2026. u 12:41 >> 17:07
ODLAZI, A NIJE NI DEBITOVAO! Zvezda prodala fudbalera u omiljeni klub delija!
06. 06. 2026. u 16:59
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ANĆELOTI I BRAZIL U PROBLEMU: Nejmar zbog povrede i dalje van terena i trenažnog procesa
NA stadionu Hantington Bank Fild u Ohaju, Brazil i Egipat igraju prijateljski meč u sklopu poslednjih priprema za Svetsko prvenstvo.
06. 06. 2026. u 07:00
CEO IZRAEL U ŠOKU: Ne može da veruje šta se dešava u Tirani! (VIDEO)
Svetsko prvenstvo u fudbalu "samo što nije", a najnovije vesti - prilično su burne.
06. 06. 2026. u 12:41 >> 17:07
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)