STIŽU RUSI! Partizan će imati specijalne goste na meču protiv Efesa u Evroligi
Košarkaši Partizana igraju meč 30. kola Evrolige sa Efesom. Utakmica je na programu u petak od 20.45 časova, a crno-beli će imati specijalne goste na ovom susretu.
FOTO: EPA
Naime, Partizanovi gosti na meču sa Efesom biće fudbaleri moskovskog CSKA koji u subotu u 18 časova igraju prijateljsku utakmicu sa izabranicima Srđana Blagojevića.
Sigurno da će najveće ovacije sa tribina dobiti trener FK CSKA, Marko Nikolić.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo
"SPREMNI SMO ZA EFES, IGRAĆEMO KAO DA JE FINALE": Vašington svestan veličine izazova
20. 03. 2025. u 15:25
DOBRE VESTI ZA PARTIZAN: As trenirao sa ekipom za najvažniji deo sezone
19. 03. 2025. u 19:40
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KO ĆE SE RADOVATI U LAJPCIGU? Glazner juri treći trofej sa Palasom, Rajo prvi evropski u istoriji kluba
FINALE Lige konferencija biće odigrano večeras u Lajpcigu, a koplja će ukrstiti timovi za koje se očekivalo da doguraju daleko, Kristal palas i Rajo Valjekano.
27. 05. 2026. u 07:00
ENGLESKA U ŠOKU: Kapiten Mančester junajteda se odrekao engleskog i uzeo RUSKO državljanstvo!
Najnovije vesti iz fudbala su pomalo neverovatne.
26. 05. 2026. u 19:49
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)