NEĆE PO DOBRU PAMTITI DEBI: Spartak poražen u prvom abaligaškog meču

Tanjug

26. 09. 2024. u 22:24

Košarkaši subotičkog Spartaka poraženi su na debitantskom meču u ABA ligi pošto ih je u prvom kolu regionalnog takmičenja Studentski centar pobedio rezultatom 84:76.

НЕЋЕ ПО ДОБРУ ПАМТИТИ ДЕБИ: Спартак поражен у првом абалигашког мечу

Spartak je bolje otvorio meč i vodio je u Podgorici 24:20 posle prve deonice, ali je u drugoj četvrtini srpski klub značajno pao u igri i dozvolio domaćinu veliki preokret.

Studentski centar je na poluvremenu imao plus osam - 54:46. Početkom treće deonice Spartak pravi seriju 7:2 i delovalo je da se vraća u meč, ali domaćin je ponovo uzvratio i poveo 67:53 u 27. minutu.

*ADMIRAL BET VAM POKLANjA*
--> BONUS KAKAV STE ŽELELI <--

Usledila je serija Spartaka 7:0, pa se u poslednju deonicu ušlo vođstvom domaćina 67:60. Spartak je u četvrtoj četvrtini "topio" prednost domaćina, a u poslednja dva minuta ušlo se rezultatom 76:76. Domaćin do kraja meča pravi seriju 8:0 i rešava pitanje pobednika.

Kod domaćina je najefikasniji bio Erik Nil sa 18 poena, Luka Bogavac je dao 17, 13 Igor Drobnjak, a po 10 Zoran Nikolić, Emir Hadžibegović i Zoran Vučeljić.

Devon Danijels je sa 23 poena predvodio Spartak, Marko Tejić je dao 11, a Rasir Bolton 10.

Košarkaši Spartaka će u drugom kolu, u nedelju od 19 časova, ugostiti Partizan.

BONUS VIDEO: „KLASIĆI“ NIKOLE JOKIĆA: Gde su sada igrači koji su birani ispred Somborca 2014?

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen samo zato što se krstio, Novosti otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen "samo zato što se krstio", "Novosti" otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

Reprezentativac Srbije u džudou Nemanja Majdov objavio je nešto neverovatno: posle Olimpijskih igara u Parizu, na kojima je učestvovao u kategoriji takmičara do 90 kilograma težine, suspendovan je iz sporta - jer se krstio pred izlazak na borilište u prestonici Francuske. "Novosti" vam donose - kako je Međunarodna džudo federacija na vrlo lukav način izvela kažnjavanje našeg borca.

19. 09. 2024. u 16:07