MIŠKO RAŽNATOVIĆ DEMANTOVAO ČOVIĆA! ''Crvena zvezda menadžeru nije dala ništa...''

Filip Milošević

20. 09. 2024. u 16:19

Nebojša Čović održao je konferenciju za štampu, na kojoj se između ostalog dotakao i Nikole Topića i Miška Ražnatovića.

МИШКО РАЖНАТОВИЋ ДЕМАНТОВАО ЧОВИЋА! Црвена звезда менаџеру није дала ништа...

FOTO: ABA liga/Dragana Stjepanović

Čović je istakao da je Crvena zvezda od odlaska Nikole Topića zaradila dva miliona evra, ali da je 200.000 odmah dato njegovom menadžeru Mišku Ražnatoviću.

Nekoliko sati posle ove izjave oglasio se i Miško Ražnatović na društvenim mrežama.

* SPECIJALNA PONUDA – KLIKNI I ODMAH PREUZMI 6.000 RSD *

- Topić je otišao u NBA, Zvezda je dobila dva miliona dolara. Od čega je 200.000 dato menadžeru.

Ova izjava je potpuno netačna! Crvena zvezda menadžeru nije dala ništa, a isplatila je 7,5 % Megi, klubu u čijem dresu je Topić odigrao 72,2% mečeva prošlogodišnje sezone!

* SPECIJALNA PONUDA – KLIKNI I ODMAH PREUZMI 6.000 RSD *

7,5%x2mil=150.000 - napisao je Miško.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SPEKTAKL U MADRIDU: Real ima prednost iz prvog duela, ali Atletiko se neće predati bez lavovske borbe pred 70 000 vernih jorgandžija

SPEKTAKL U MADRIDU: Real ima prednost iz prvog duela, ali Atletiko se neće predati bez lavovske borbe pred 70 000 vernih "jorgandžija"

U revanš utakmici osmine finala Lige šampiona gledaćemo četvrti ovosezonski "Madridski derbi" kada od 21.00 na "Metropolitanu" koplja budu ukrstili Atletiko i Real Madrid. Blagu prednost ima "kraljevski klub" koji je slavio s 2:1 na "Bernabeu", ali Atletiko je oran da ga konačno izbaci u najjačem evropskom takmičenju i sigurno je da nas očekuje 90, a možda čak i 120 minuta vrhunskog fudbala.

12. 03. 2025. u 11:27 >> 11:27

Komentari (0)

POTRESNO! Otkriveni detalji smrti Radiše Ilića - Majka ga je pred zoru našla kako puši cigaretu, a potom...