KAKVO POJAČANJE: Hteli ga Crvena zvezda i Partizan, a on završio u...
Kanadski košarkaš Kem Birč potpisao je jednogodišnji ugovor sa Fenerbahčeom, saopštio je danas klub iz Istanbula.

https://unsplash.com/photos/BfphcCvhl6E
Birč (31) je drugi deo prošle sezone proveo u španskoj Đironi, a pre toga je igrao za Toronto, Orlando, Olimpijakos i Ušak.
On je za Đironu prosečno postizao 8,8 poena i imao je 5,7 skokova po utakmici. Birč je u NBA ligi odigrao 298 utakmica, a imao je prosek od pet poena i 4,4 skoka po meču.
* SPECIJALNA PONUDA – KLIKNI I ODMAH PREUZMI 6.000 RSD *
Kanadski košarkaš je šesto pojačanje Fenerbahčea u prelaznom roku posle Vejda Boldvina, Ertena Gazija, Bonzija Kolsona, Nikole Melija i Devona Hola.
Podsetimo, Birč se povezivao i sa Crvenom zvezdom, kao i sa Partizanom.
* SPECIJALNA PONUDA – KLIKNI I ODMAH PREUZMI 6.000 RSD *
Košarkaši Fenerbahčea će 4. oktobra u prvom kolu Evrolige dočekati Olimpijakos.
BONUS VIDEO: NEVIĐENI SNIMAK SA DOČEKA OLIMPIJACA: Ovo će oduševiti sve Srbe!
Preporučujemo

PRVO PEŠIĆ, SAD I OVO: Ređaju se problemi za košarkašku reprezentaciju Srbije?
11. 09. 2024. u 10:20

SPEKTAKL U MADRIDU: Real ima prednost iz prvog duela, ali Atletiko se neće predati bez lavovske borbe pred 70 000 vernih "jorgandžija"
U revanš utakmici osmine finala Lige šampiona gledaćemo četvrti ovosezonski "Madridski derbi" kada od 21.00 na "Metropolitanu" koplja budu ukrstili Atletiko i Real Madrid. Blagu prednost ima "kraljevski klub" koji je slavio s 2:1 na "Bernabeu", ali Atletiko je oran da ga konačno izbaci u najjačem evropskom takmičenju i sigurno je da nas očekuje 90, a možda čak i 120 minuta vrhunskog fudbala.
12. 03. 2025. u 11:27 >> 11:27

RUSIJA U ŠOKU: Otkriveno gde su se spremali teroristi koji su ubili 145 ljudi u tržnom centru Krokus siti hol
Teroristički napad u Moskvi, tokom kog je pre godinu dana u tržnom centru "Krokus siti hol" ubijeno 145 ljudi, mogao je da bude izbegnut da se povelo više računa o omiljenom mestu okupljanja terorista koji su taj užasan zločin izvršili.
13. 03. 2025. u 17:44

TRAMPOVA UNUKA JE PRAVA SENZACIJA: Najskromnija i najlepša u porodici, bavi se neobičnim sportom (FOTO)
IAKO obično najviše pažnje privlače deda, baka i tetka Ivanka, kada se našla na bini pored Donalda trampa tokom pobedničkog govora nakon izbora svi su primetili lepu Kai, u sjajnoj, šljokičastoj haljini.
13. 03. 2025. u 15:53
Komentari (0)