SUDIJE DONELE ODLUKU: Partizan i Zvezda nastavljaju meč samo ako se ispuni ovaj uslov!
PARTIZAN i Crvena zvezda sastaju se u finalu KLS, a meč je prekinut nakon uvreda sa tribina i bačenih predmeta na teren.
FOTO: M. Vukadinović
Kako prenosi Kurir, meč će biti nastavljen pod uslovom da se deo tribina isprazni. Zvanični spiker je navijače pozvao da krenu ka izlazi iz dvorane.
Podsetimo, "grobari" su vređali porodicu Nebojše Čovića, zbog čega je utakmica prvobitno prekinuta, a po ubacivanju tvrdih predmeta košarkaši Zvezde, kao i sudije su se povukle sa terena.
BONUS VIDEO: Top 10 najboljih poentera u NBA
Preporučujemo
PARTIZAN – ZVEZDA Nakon divljanja "Grobara" i prekida utakmice,košarkaši Zvezde izašli na parket, crno-beli nisu
05. 06. 2024. u 23:26 >> 22:58
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
JUČE SMO PROŠLI! Evo TIP tiketa za ponedeljak
ZA početak nove radne nedelje smo vam spremili sledeće predloge.
08. 06. 2026. u 07:30
FRATAR IZ MOSTARA ZGROZIO CEO REGION! "Laž je da se Bosna i Hercegovina plasirala na Svetsko prvenstvo"
Svetsko prvenstvo u fudbalu u SAD, Meksiku i Kanadi samo što nije počelo, a prva utakmica između Meksika i Južne Afrike zakazana je za 11. jun. Kako to obično biva pred velike sportske smotre, fudbal je postao glavna tema svih generacija, ali pažnju javnosti je, umesto sportskih prognoza, privukla jedna oštra i neočekivana izjava iz Mostara.
09. 06. 2026. u 10:05 >> 11:32
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (1)