GRK DOBIO PRESTIŽNU NAGRADU: Barcokas izabran za najboljeg trenera Evrolige

Jorgos Barcokas, šef stručnog štaba košarkaša Olimpijakosa, izabran je za najboljeg trenera Evrolige.

ГРК ДОБИО ПРЕСТИЖНУ НАГРАДУ: Барцокас изабран за најбољег тренера Евролиге

FOTO: EPA

Nagradu "Aleksandar Gomeljski" Barcokas (57) je drugi put uzastopno dobio zahvaljujući najvećem broju glasova kolega trenera ostalih klubova Evrolige.

Barcokas je ove sezone predvodio Olimpijakos do prvog mesta i najboljeg skora posle regularnog toka Evrolige sa 24 pobede i 10 poraza, a zatim preko Feberbahčea i do Fajnal fora, gde će klub iz Pireja pokušati da osvoji četvrtu titulu prvaka Evrope, a prvu posle 2013. godine.

BONUS VIDEO: "NEKE STVARI MORAMO BOLjE": Milojević izneo utiske posle Vojvodine

    
    
   

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

MATEMATIKA JE JASNA: Hrvatima je potreban bod da se plasiraju u nokaut fazu Svetskog prvenstva!

MATEMATIKA JE JASNA: Hrvatima je potreban bod da se plasiraju u nokaut fazu Svetskog prvenstva!

Hrvatska i Gana odigraće jedan od najzanimljivijih mečeva poslednjeg kola grupne faze Svetskog prvenstva, pošto će direktan okršaj u Filadelfiji odlučiti ko nastavlja, i sa koje pozicije, takmičenje iz grupe "L". Afrička selekcija je već na četiri boda i jednom nogom je u šesnaestini finala, dok "kockasti" nemaju pravo na grešku i moraju osvojiti bar jedan poen kako bi prošli dalje.

27. 06. 2026. u 08:00

Komentari (0)

JEDNA ULAZNICA, JEDNA PORUKA, MILIONI RAZLOGA ZA OSMEH: U prvoj sezoni Teatra humanosti donirano više od 11.000.000 dinara