ANDORA PRETI PARTIZANU: Nadigran Turk Telekom u Ankari
KOŠARKAŠI Andore došli su do treće vezane pobede u Evrokupu. Oni su u 15. kolu kao gosti savladali Turk Telekom sa 83:76.
Foto: EPA-EFE/LUKAS BARTH-TUTTAS
Izabranici Davida Eudala su na taj način izjednačili sa Partizanom po broju trijumfa, s tim da crno-beli tek treba da odigraju meč protiv Metropolitana.
Velika borba vođena je tokom celog meča, ali je tim koji se takmiču u španskoj ACB listi bio za nijansu bolji i na kraju je zasluženo slavio. Andora je dobila sve četvrtine i to je jasan pokazatelj da bila kvalitetniji tim na ovoj utakmici.
Ipak, dobra stvar za crno-bele je ta da imaju bolji međusobni učinak od Andore, pa u slučaju istog broja pobeda i poraza tim Željka Obradovića će biti bolje plasiran.
Najefikasniji u pobedničkom timu bio je Viktor Arteaga sa 13 poena, pratio ga je Kodi Miler-Mekintajer sa 12. U timu iz Ankare najbolji je bio Džadžuan Džonson koji je brojao do 21, dok je Aleks Perez postigao 18 poena.
Andora sada ima učinak 9-6, a Turk Telekom 6-8.
BONUS VIDEO: Pogledajte najbolje sa košarkaškog derbija Partizan - Crvena zvezda
Preporučujemo
SKANDAL! Otkriveno kako na doping testiraju Nadala i Federera, a kako Novaka Đokovića
16. 03. 2022. u 17:23
ČUVENI KOMENTATOR ZAPANjIO AMERIKU: Nikola Jokić doživeo ono što nikada nije (VIDEO)
16. 03. 2022. u 16:21
OVAJ PARTIZAN SU ČEKALI "GROBARI": Crno-beli zgromili Metropolitan i napravili važan korak u Evrokupu
16. 03. 2022. u 22:06 >> 22:08
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za četvrtak
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila sledeće predloge.
28. 05. 2026. u 06:30
SVET JE ZAPANjEN, LEGENDE ZGROŽENE! Janik Siner usred meča na Rolan Garosu napustio teren!
Na teniskim terenima u Parizu odvija se drugi grend slem turnir sezone, Rolan Garos, a baš kada je Novak Đoković danas saznao ne baš dobru vest, Janik Siner je zgrozio mnoge. I, na kraju - ispao sa turnira, na koji je stigao kao prvi sa ATP liste, a i sa sjajnim nizom uspeha.
28. 05. 2026. u 14:59 >> 15:10
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)