BOLNICA KOD ĐORĐEVIĆA: Dvojica najboljih na dužoj pauzi

MUKE Aleksandra Đorđevića se nastavljaju. Dvojica najboljih košarkaša Fenerbahčea, Jan Veseli i Nando de Kolo moraće na dužu pauzu zbog povreda, koje su "zaradili" na meču Evrolige protiv Asvela u Francuskoj.

БОЛНИЦА КОД ЂОРЂЕВИЋА: Двојица најбољих на дужој паузи

Foto: Evroliga

De Kolo je slomio kost šake i pauziraće najmanje dva i po meseca, dok će Veseli zbog povrede skočnog zgloba van parketa biti minimum mesec i po, pa neće moći da pomognu ekipi u borbi za plasman u drugi krug elitnog takmičenja.

U dosadašnjem toku Evrolige Veseli je prosečno beležio 13,4 poena i 6 skokova, a De Kolo 12 poena i 4 asistencije.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

Svetsko prvenstvo je podignuto na viši nivo uz ove bonuse i poklone