NBA POJAČANJE U KAZANJU: Majo novi košarkaš Uniksa
AMERIČKI košarkaš O Džej Majo novi je igrač Uniksa iz Kazanja, saopštio je danas klub.

Foto: EPA
Američki bek, koji ima 33 godine, potpisao je jednogodišnji ugovor sa klubom iz Rusije.
Biće mu ovo prvi klub u Evropi i naredne sezone će igrati u Evroligi, a Majo je u dosadašnjoj karijeri igrao u NBA ligi za Memfis, Dalas i Milvoki.

PAVLOVIĆU "NE VREDI" NI SJAJNO IZDANjE U DRESU REPREZENTACIJE? Konseisao je pronašao pobedničku formulu u kojoj nema mesta za Srbina
SRPSKI reprezentativac je zbog suspenzije propustio poslednja dva ligaška meča Milana (pobede nad Lećeom i Komom), a i pored toga što je ponovo na raspolaganju Seržu Konseisau po predikcijama italijanskih medija sa klupe će započeti večeraši derbi između Napolija i Milana ("Dijego Armando Maradona", 20.45).
30. 03. 2025. u 07:45

RUSIJA NA NOGAMA! Zbog onoga što se sprema u Beogradu Rusi netremice gledaju ka Srbiji
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, ili "specijalna vojna operacija" kako to zove Ruska Federacija, u sportskom smislu bila sklonjena sa međunarodne scene, osim nekoliko izuzetaka. Ali najnovije vesti su potpuno drugačije.
27. 03. 2025. u 12:40

"ŠTA JE ŽENA?" Tramp odgovorio na pitanje novinara - izazvao smeh u prostoriji (VIDEO)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp je izazvao smeh kod novinara kada ga je jedan od njih zamolio da definiše šta je žena.
30. 03. 2025. u 09:48
Komentari (0)