KLUB POTVRDIO: Mega se priprema na Bahamima
KOŠARKAŠI Mege ponovo će ovog leta, treći put za poslednje četiri godine, odigrati kontrolne utakmice protiv NČA ekipa, saopšteno je iz kluba.
FOTO: KK Mega
Kako se navodi, Mega će na egzotičnoj destinaciji odigrati tri utakmice, od kojih će dve biti protiv Univerziteta Indijana, 13. i 15. avgusta, dok će rival za treću utakmicu 17. avgusta biti protiv ekipe koja će naknadno biti određena.
- Zadovoljstvo nam je što ćemo treći put na Bahamima imati priliku da igramo protiv nekih od najboljih univerzitetskih ekipa u SAD, rekao je generalni menadžer Mege Goran Ćakić za klupski sajt i dodao:
- Drago nam je da se ova tradicija nastavlja i da smo kao klub prepoznati kao pouzdani partneri NCAA timovima, jer nas spaja zajednički cilj, a to je kvalitetan razvoj mladih igrača čemu smo duboko posvećeni. Utakmice u prošlosti protiv Kentakija, Mičigena i Teksas Teka su bile veoma uzbudljive i uvereni smo da će i predstojeći dueli sa NCAA ekipama ove godine biti pođednako kvalitetni, zaključio je Ćakić.
Mega je prvi put na Bahamima gostovala leta 2018. godine kada je odigrala utakmicu protiv Kentakija, dok je 2019. godine igrala dva meča protiv Teksas Tek-a.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
TRAGEDIJA! Autobus sa košarkašima se sudario sa kamionom, ima mrtvih
Sport je umalo zadesila velika tragedija.
23. 05. 2026. u 14:36
"TRAMP JE U PRAVU, ŠVERCOVALI SMO SE": Kolinda o napetostima između Rusije i NATO-a: "Bojim se eskalacije!"
JOŠ jedan neidentifikovani dron juče je ušao je u vazdušni prostor Litvanije - treći dan zaredom. Glavni sekretar NATO-a Mark Rute, tokom poseta vežbi civilne odbrane u Švedskoj, poručio je da je Savez spreman da odgovori na svaku pretnju.
22. 05. 2026. u 08:40
Komentari (0)