HAOS U REDOVIMA PORTUGALSKOG VELIKANA: Policija upala u prostorije Porta

PORTO bi mogao da se nađe u velikom problemu zbog virusa korona, pošto je u prostorijama ovog portugalskog velikana jutros boravila policija.

ХАОС У РЕДОВИМА ПОРТУГАЛСКОГ ВЕЛИКАНА: Полиција упала у просторије Порта

Foto: EPA-EFE/JOSE COELHO

U prostorijama fudbalskog kluba Porto jutros je izvršen policijski pretres. Razlog za to je kako navode osnovana sumnja da su iz kluba falsifikovali test na Kovid-19, ali nisu naveli o kom fudbaleru je reč.

- Putovanje avionom u inostranstvo, koje je izvršio jedan fudbaler, navodno zaražen virusom korona – stoji u zvaničnom saopštenju policije.

Kako prenose tamošnji mediji, reč je o utakmici odigranoj u januaru, ali još uvek nije poznato o kom meču je reč.

Ukoliko se dokaže da je Porto kriv, vicešampion Portugala bi mogao da upadne u ozbiljne probleme zbog kršenja epidemioloških mera.

Zapratite Novosti sport na Fejsbuku

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

OBJAVLJENE TAČNE ADRESE U EU: Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu Čeka se reakcija Moskve

OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve

NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.

13. 07. 2026. u 12:47

Komentari (0)

TOS PROMOVIŠE LETOVANJE U SRBIJI: Kada detaljno upoznate naše prelepe planine, nema šanse da im odolite