PREOKRET U SLUČAJU MESI: Argentinac ostaje na "Kamp Nou", projekat Barselone je veoma ambiciozan
LIONEL Mesi hteo je na leto da napusti Barselonu, bio je nezadovoljan zbog sve što se dešava u klubu. Na kraju je odlučio da ostane samo zato što nije hteo da se "razvlači" po sudovima sa čelnicima Katalonaca.

FOTO: AP
Argentincu na kraju sezone ističe ugovor sa klubom sa "Kamp Noua", ali kako stvari stoje on će ostati fudbaler Barselone.
Razlog što je kapiten giganta iz Katalonije doneo ovakvu odluku je taj što se atmosfera oko kluba promenila dolaskom Đoana Laporte na mesto predsednika.
Španski "RAC1" prenosi da je prvi čovek Barselone razgovarao sa Mesijem i ponudio mu novi ugovor, istina sa manjim primanjima nego što sada ima.
Ne zna se o kojim brojkama je reč, ali Lionelu je saopšteno da je projekat Barselone veoma ambiciozan i da neće štedeti iako su u krizi.
Razgovori sa Erlingom Halandom su već obavljeni i Katalonci će pokušati da pobede u trci za njegov potpis. Argentincu je takođe obećano da će dobiti značajno kvalitetnije saigrače sa kojima će ponovo moći da se bori za trofej Lige šampiona.
Mesi je najbolji fudbaler u istoriji kluba - odigrao je 770 mečeva. Postigao je 663 gola i namestio još 291.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo

STRAVIČNO: Opljačkan dom Krisa Smolinga dok su supruga i dvogodišnje dete spavali
16. 04. 2021. u 17:35

POBEDA PARTIZANA U ŠAPCU: Crno-beli posle preokreta savladali Mačvu (VIDEO)
16. 04. 2021. u 17:33 >> 19:58

SADA JE NA JOKIĆA RED DA DOMINIRA: Nikola će imati šta da kaže u novom obračunu sa Šej Gildžes Aleksanderom
NAKON nešto slabijeg jučerašnjeg izdanja protiv Oklahome, očekujemo bolje veče srpskog asa protiv Tandera (1.00).
10. 03. 2025. u 13:30

ŠOK VESTI IZ ARGENTINE: Dijego Armando Maradona je ubijen?!
Kada je pre četiri i po godine, 25. novembra 2020, preminuo po mnogima najbolji fudbaler svih vremena - Dijego Armando Maradona, ta vest je sama po sebi bila najvažnija sportska koja se tog dana pojavila. I, bila je servirana baš tako, "preminuo je". Sada, međutim, počinje veliko suđenje u Argentini na temu Maradoninog ubistva.
10. 03. 2025. u 14:52

UMRLA PEVAČICINA MAJKA: Ko je bila Hafa Karić i otkud joj arapsko ime, retko u Srbiji?
JAVNOST je iznenadila vest da je preminula jedna od omiljenih dama porodice Karić, Hafa Karić.
09. 03. 2025. u 17:51
Komentari (0)