MALER ZA MALEROM: Posle povrede dobio i koronu
Kapiten madridskog Reala Serhio Ramos pozitivan je koronavirus.
EPA
Ramos je od početka ovog meseca izvan stroja usled povrede mišića leve noge, a sada će njegov oporavak biti dodatno usporen.
Već duži vremenski period se provlači priča da Ramos napušta tim na kraju ove sezone, a kako vreme odmiče, ovo se čini sve realnije. Boje Real Madrida brani od leta 2015. godine, ali izgleda je došlo do zasićenja.
Budućnost španskog štopera i dalje nije poznato, odnosno u medijima se još uvek nije pojavila informacija gde bi on mogao da nastavi karijeru.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
SRBIN U REALU? Kraljevski klub već odvojio 70 miliona evra za Sergeja
13. 04. 2021. u 11:17
VARNIČILO NAKON EL KLASIKA: Luka Modrić i Pike u "klinču" nakon meča (VIDEO)
11. 04. 2021. u 09:36
EPILOG VELIKE DRAME? Totenhem bi večeras na "Stamford bridžu" mogao da obezbedi opstanak u Premijer ligi
STRESNA sezona"pevaca" trebala bi imati "srećan" kraj, a opstanak bi mogli da obezbede protiv jednog od najvećih rivala, Čelsija, koji će ih ugostiti od 21.15 na "Stamford bridžu".
19. 05. 2026. u 07:30
ROLANDO NOVI SELEKTOR ALBANIJE! I sami Albanci u šoku
Najnovije vesti iz fudbala stižu iz Albanije.
19. 05. 2026. u 19:48
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (0)