ULOG ZA BUDUĆNOST: Musijala potpisao ugovor sa Bajernom do 2026.
NEMAČKI fudbaler Džamal Musijala potpisao je danas svoj prvi profesionalni ugovor sa Bajernom iz Minhena.Bajern je naveo da je 18-godišnji Musijala potpisao ugovor do 2026. godine.
Foto: AP
"Veoma sam zadovoljan što naš sistem pronalaska talentovanih igrača, njihovog razvoja i integracije u prvi tim donosi rezultate", rekao je sportski direktor Bajerna Hasan Salihamidžić.
Musijala je za prvi tim odigrao 27 utakmica, na kojima je postigao četiri gola.
On je prošle nedelje golom u meču protiv Lacija u Ligi šampiona postao najmlađi strelac Bajerna u istoriji tog takmičenja, a prethodno je to postao i u Bundesligi.
"Jednostavno se osećam dobro u klubu. Igram sa najboljim igračima na svetu i mogu svakodnevno da učim od njih na treninzima", rekao je Musijala.
Musijala, koji je prethodno igrao za Englesku reprezentaciju do 21 godine, odlučio je u februaru ove godine da će nastupati za selekciju Nemačke.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KO ĆE U EVROPU? Gent i Genk biju bitku za mesto u Ligi konferencija
OBRAČUN dva belgijska velikana na "Planet grup areni" (18.30) odlučiće o tome ko će iduće godine zauzeti mesto u trećem najjačem UEFA takmičenju.
31. 05. 2026. u 07:30
UKRAJINA U ŠOKU: Rusija objavila sjajne vesti
Otkako je počeo rat u Ukrajini, a ima tome više od četiri godine, Rusija je bila na udaru mnogih sankcija. Ipak, iako se "specijalna vojna operacija", kako Ruska Federacija naziva taj krvavi sukob, nastavlja - najnovije vesti koje objavljuje jedno rusko ministarstvo - oduševilo je celu zemlju, a šokiralo Ukrajince.
02. 06. 2026. u 17:22
PRVI PUT OTVOREN STALjINOV TREZOR Našli su pravo blago - deo zaplenjen Romanovima: "Osećam se kao Indijana Džouns koji otvara pećinu"
"NEMA mnogo stvari koje su još uvek istorijski trenuci u ovom trenutku. A ovo bi mogao biti jedan od njih."
30. 05. 2026. u 13:45 >> 13:45
Komentari (0)