GRK DELI PRAVDU ZVEZDI: Jednom doneo sreću crveno-belima, a da li će i protiv Milana
GRČKI arbitar Tasos Sidropulos sudiće prvu utakmicu šesnaestine finala Lige Evropa između fudbalera Crvene zvezde i Milana.
Foto: EPA
Pomoćnici ovom 41-godišnjem sudiji biće Polihronis Kostaras i Lazaros Dimitrijadis, a četvrti arbitar Janis Papadopulos.
Sudije zadužene za VAR biće nemački arbitri Bastijan Dankert i Bibijana Štajnhaus.
Sidropulos je ove sezone već sudio Zvezdinim fudbalerima u Evropi.
Bio je glavni arbitar u oktobru na utakmici protiv Ararat Jermenije, u kojoj je Zvezda na Kipru pobedila sa 2:1 i tako izborila plasman u grupnu fazu Lige Evropa.
Zvezda će u četvrtak od 18.55 dočekati Milan u prvoj utakmici šesnaestine finala Lige Evropa.
Revanš će se igrati sedam dana kasnije u Italiji.
Preporučujemo
FALČINELI PLAŠI ITALIJANE PREKO MEDIJA: Milan će nas potceniti, a Deki je fenomen
16. 02. 2021. u 09:50
MILAN ŠANSU DAJE MANDžUKIĆU OD STARTA: U Beograd ipak stiže i Ibrahimović!
15. 02. 2021. u 22:13
ZVEZDA SE OGLASILA SAOPŠTENjEM: Eraković mora na pauzu, dva meseca van terena
15. 02. 2021. u 19:43
DOBRE VESTI ZA MILAN: Hrvat nije ozbiljnije povređen, spreman je za Zvezdu
15. 02. 2021. u 18:52
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
JUČE SMO PROŠLI! Evo TIP tiketa za ponedeljak
ZA početak nove radne nedelje smo vam spremili sledeće predloge.
08. 06. 2026. u 07:30
FRATAR IZ MOSTARA ZGROZIO CEO REGION! "Laž je da se Bosna i Hercegovina plasirala na Svetsko prvenstvo"
Svetsko prvenstvo u fudbalu u SAD, Meksiku i Kanadi samo što nije počelo, a prva utakmica između Meksika i Južne Afrike zakazana je za 11. jun. Kako to obično biva pred velike sportske smotre, fudbal je postao glavna tema svih generacija, ali pažnju javnosti je, umesto sportskih prognoza, privukla jedna oštra i neočekivana izjava iz Mostara.
09. 06. 2026. u 10:05 >> 11:32
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)