JOVIĆ GOL POSVETIO PORODICI: "Mislim da sam opravdao svoje mesto u startnih 11"
Strelac prvog gola na utakmici Partizan - Napredak, Nemanja Jović, bio je vidno raspoložen posle utakmice u kojoj su crno-beli ostvarili sigurnu pobedu 3:0 .
M. V.
Talentovani fudbaler pogodak je posvetio porodici, ali je i istakao da je uspeh ekipe ispred svakog pojedinca.
- Osećaj je fenomenalan, hvala stručnom štabu na poverenju, mislim da sam opravdao svoje mesto u startnih 11 - rekao je Jović, a zatim dodao:
- Nisam se mnogo opteretio golom, ali ga posveđujem porodici. Večeras ću ga proslaviti sa ocem i bratom koji su došli da gledaju utakmicu.
Preporučujemo
OVO SE PAMTI DO KRAJA ŽIVOTA: Stevanović dirnut gestom Stojkovića i saigrača
06. 02. 2021. u 17:57
JOŠ JEDNA POBEDA PARTIZANA: Crno-beli protiv Napretka ostvarili deveti uzastopni trijumf
06. 02. 2021. u 16:09 >> 18:54
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
JUČE SMO PROŠLI! Evo TIP tiketa za ponedeljak
ZA početak nove radne nedelje smo vam spremili sledeće predloge.
08. 06. 2026. u 07:30
HAOS PRED MUNDIJAL! Zmije opkolile kamp reprezentacije Švajcarske
Haos pred početak Mundijala. Zmije su opkolile kamp reprezentacije Švajcarske, a igrači ne kriju strah i nezadovoljstvo.
08. 06. 2026. u 16:50
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)