TRENER FULAMA OGORČEN NA MITROVIĆA: Razočarani smo, snosiće posledice
ALEKSANDAR Mitrović prolazi kroz najteže razdoblje od kada je u Fulamu, ali čak i ne toliko zbog toga što sve ređe igra, već više zbog onoga što je izazvao proslavom Nove godine sa Lukom Milivojevićem.
EPA-EFE/Daniel Leal Olivas
Dvojica srpskih reprezentativaca su zajedno s porodicama slavili doček i time prekršili naredbe Vlade Velike Britanije o dozvoljenom broju osoba koje mogu da se okupe u stanu ili kući
Zato su se našli na udaru britanske javnosti, a o napadaču Fulama je sada govorio trener Skot Parker koji je priznao da je razočaran takvim ponašanjem svog kapitena.
- Razočaran sam. I ja i svi u klubu smo bili ogorčeni kada smo videli Aleksove slike. Razume da je napravio grešku i razume da je to bilo veoma neodgovorno. Interno ćemo se pozabaviti tim slučajem i Aleks će snositi posledice za svoje greške, kao i svi drugi - rekao je Parker.
- Odgovornost nije samo na fudbalerima, već na svima u trenutnom okruženju. Postoje stroga uputstva i ograničenja iz razloga koje svi znamo, to važi za sve. Imamo stroge protokole, šta smete i šta ne smete da radite, testiramo se dva puta nedeljno, ali naravno da igrači moraju da preuzmu odgovornost kada napuste prostorije ili izađu iz našeg balona u smislu onoga šta rade i sa kim su u kontaktu - dodao je trener Fulama.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SUSRET RANjENIH ORLOVA: U duelu mundijalskih gubitnika oslabljena Nigerija gostuje Poljskoj
Poljska i Nigerija odigraće prijateljsku utakmicu u Varšavi na stadionu PGE Narodovi.
03. 06. 2026. u 07:30
UKRAJINA U ŠOKU: Rusija objavila sjajne vesti
Otkako je počeo rat u Ukrajini, a ima tome više od četiri godine, Rusija je bila na udaru mnogih sankcija. Ipak, iako se "specijalna vojna operacija", kako Ruska Federacija naziva taj krvavi sukob, nastavlja - najnovije vesti koje objavljuje jedno rusko ministarstvo - oduševilo je celu zemlju, a šokiralo Ukrajince.
02. 06. 2026. u 20:42
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)