DETALJI KOJI UKAZUJU NA NEBRIGU: Nije smeo da se leči u takvim uslovima, lični doktor to ignorisao
SVAKODNEVNO se pojavljuju novi detalji o smrti Dijega Armanda Maradone koji je preminuo 25. novembra prošle godine.
Foto: Društvene mreže
Jedan od najboljih fudbalera u istoriji operisan je 2. novembra i od klinike je dobio izveštaj u kome se navodi da nikako ne sme da se leči u uslovima koje je imao u svom domu u Buenos Ajresu.
Podsetimo, nekoliko nedelja kasnije preminuo je u svom domu od srčanog udara. Na videlo je isplivao izveštaj o detaljima sastanka predstavnika klinike, u kojoj je imao operaciju glave, sa njegovim ćerkama, ličnim doktorom Leopoldom Lukeom, ličnim psihijatrom Draom Kosačovom.
Navedene su jasne smernice u kom smeru bi njegov oporavak trebao da ide. Te bi taj dokument mogao
"Ovaj deo dokumenta je jasan kao dan jer se navode rizici koje Maradona ima. Da objasnim - klinika je rekla ličnom doktoru da je veoma opasno da se Maradona leči i oporavlja u uslovima gde nema kontrolisanih doza, sa totalnim praćenjem i svim ostalim bitnim stvarima. On ništa od toga nije imao u svojoj kući", rekao je jedan od ljudi koji su zaduženi za istragu.
Pratite "Novosti sport" na Fejsbuku
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
REZULTATI OBDUKCIJE ŠOKIRALI SVET: Užasni detalji smrti Dijega Maradone
23. 12. 2020. u 11:46
KO IMA PRAVO NA DIJEGOVE MILIONE? Do sada 16 članova porodice tražilo svoj deo
10. 12. 2020. u 13:45
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KONAČNO! TIJANA BOŠKOVIĆ! Legendarna odbojkašica po prvi put ove sezone oblači dres reprezentacije!
SELEKTOR Zoran Terzić uvrstio je Tijanu u sastav za večerašnji meč sa Nemačkom u okviru Lige nacije za odbojkašice koji će biti odigran u "Areni" od 20 časova.
11. 07. 2026. u 12:20
PARTIZAN DOBIO PONUDU KOJA SE NE ODBIJA?! Milioni stižu u Humsku za Ugrešića
Srpski fudbaler, Ognjen Ugrešić, uskoro bi mogao da pređe iz Partizana u Bolonju.
09. 07. 2026. u 17:21
MURINjO NEĆE DA ĆUTI: "Sramota, ovo je pljačka - usred bela dana! Zašto samo Argentini? Fudbal zaslužuje bolje..."
FUDBALERI Argentine posle nestvarnog preokreta eliminisali su Egipat u osmini finala Svetskog prvenstva.
08. 07. 2026. u 18:20
Komentari (0)