PIKSI UMESTO TUMBAKOVIĆA? Srbija do kraja godine dobija novog selektora
LjUBIŠA Tumbaković je pre dva dana i zvanično raskinuo saradnju sa FSS i sada su svi pogledi usmereni ka Draganu Stojkoviću Piksiju!
FOTO: AP
Nenadano se legenda srpskog fudbala našla pred očima domaće javnosti u krajnje neobičnoj situaciji.
Popularni Piksi je bio jedan od onih koji je položio kamen temeljac japanske fanrike guma "Tojo", koja je počela da se gradi u Inđiji i našao se u društvu predsednika Srbije Alakesandra Vučića, ali i nekadašnjeg saigrača, golmana Crvene zvezde Stevana Stojanovića.
Podsetimo, Izvršni odbor FSS je sinoć sporazumno raskinuo saradnju sa Tumbakovićem, a krug kandidata sa kojima će pregovarati zamenik predsednika Marko Pantelić se sveo na Stojkovića, Vladana Milojevića i Savu Miloševića.
Deo javnosti u Srbiji se, s razlogom, zapitao da li je jučerašnje Piksijevo pojavljivanje u javnosti znači i da je on za korak bliži Terazijama 35.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
TUMBAKOVIĆ DO 20. DECEMBRA: Krupne odluke odložene za tri nedelje
26. 11. 2020. u 18:03 >> 19:06
KUP POMERIO IZVRŠNI ODBOR FSS: Tumbaković na tapetu zbog debakla za EP!
24. 11. 2020. u 20:41
SUDBINA SELEKTORA U RUKAMA IO FS SRBIJE: O Tumbakoviću odlučuje 15 ljudi!
24. 11. 2020. u 06:30
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KRAJ BAJKE: Zverev staje na put najlepšoj priči Vimbldona
ARTUR Feri osvojio je srca mnogih ljubitelja tenisa širom sveta sjajnim nastupom na Vimbldonu, ali verujemo da će se njegova avantura danas okončati pošto će sa suprotne strane mreže na "Centralnom terenu" biti moćni Saša Zverev (14.30).
10. 07. 2026. u 12:00
PARTIZAN DOBIO PONUDU KOJA SE NE ODBIJA?! Milioni stižu u Humsku za Ugrešića
Srpski fudbaler, Ognjen Ugrešić, uskoro bi mogao da pređe iz Partizana u Bolonju.
09. 07. 2026. u 17:21
MURINjO NEĆE DA ĆUTI: "Sramota, ovo je pljačka - usred bela dana! Zašto samo Argentini? Fudbal zaslužuje bolje..."
FUDBALERI Argentine posle nestvarnog preokreta eliminisali su Egipat u osmini finala Svetskog prvenstva.
08. 07. 2026. u 18:20
Komentari (4)