SERIJA A: Milenković doneo bod Fiorentini u dubokoj nadoknadi (VIDEO)
FUDBALERI Fiorentine odigrali su nerešeno 1:1 na svom terenu sa Đenovom u 10. kolu Serije A, a remi domaćem timu doneo je srpski reprezentativac Nikola Milenković.

Foto: EPA-EFE/CLAUDIO GIOVANNINI
Bio je tim Ćezarea Prandelija bolji rival, to pokazuje i odnos u udarcima ka golu - 16:3, ali ni to nije dovoljno da se dođe do trijumfa, šta više "viola" se u osmom minutu nadoknade izvukla i izbegla poraz.
U prvih 45 minuta nije bilo golova. Očekivalo se da će se u nastavku mreže tresti i to se desilo dva puta.
Gosti su poveli u 89. minutu preko hrvatskog fudbalera Marka Pjace i kada su mislili da će tri boda odneti kući u tome ih je sprečio Milenković.
Popularni "Bleki" se najbolje snašao u gužvi pred golom koji je čuvao Paleari i tako doneo bod svom timu.
Fiorentina sada ima devet bodova i nalazi se na 17. mestu na tabeli, dok je Đenova na 19. poziciji sa šest.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo

SADA JE NA JOKIĆA RED DA DOMINIRA: Nikola će imati šta da kaže u novom obračunu sa Šej Gildžes Aleksanderom
NAKON nešto slabijeg jučerašnjeg izdanja protiv Oklahome, očekujemo bolje veče srpskog asa protiv Tandera (1.00).
10. 03. 2025. u 13:30

UKRAJINA JE ZGROŽENA: Sankcije Rusiji se ruše kao kula od karata, ovo su najnovije ukinute
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu iz sveta sporta u kome Rusi možda nisu najbolji na svetu, ali koji samo potvrđuje da se kompletnom ukidanju sankcija nazire kraj.
11. 03. 2025. u 12:25

NISU ZDRAVE ZA SVE: Ko ne bi smeo da jede sardine
NUTRICIONISTI naglašavaju koliko je sardina korisna za zdravlje i da bi bilo dobro da se barem 2 puta nedeljno nađe na trpezi.
11. 03. 2025. u 13:33
Komentari (0)