ČELSI IGRA SJAJAN FUDBAL: "Plavci" srušili NJukasl, sa vrha gledaju rivale
ČELSI igra sjajan fudbal i veliki je kandidat da skine Liverpul sa trona u Premijer ligi. "Plavci" su 9. kolu Premijer lige savladali Njukasl u gostima sa 2:0.

Foto: EPA-EFE/Lindsey Parnaby/POOL
Trebalo je vremena Frenku Lampardu da posloži tim. Deluje da je to došlo na svoje i klub iz Londona igra prelep fudbal.
Samo 10 minuta je bilo potrebna gostima da dođu do prednosti. Spostvenu mrežu je zatresao Federiko Fernandez i tako u dobroj meri odredio tok utakmice.
Iako je imao vođstvo Čelsi nije prestejao da napada. Do kraja prvog dela igra nije bilo više golova, ali jeste u drugom.
Konačan rezultat je postavio Tami Ejbraham u 65. minutu posla asistencije Tima Vernera.
Posle ove pobede Čelsi zaizima prvo mesto na tabeli sa 18 bodova, dok Njukasl zauzima 13. mesto sa 11 bodova.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo

PARTIZAN DO POBEDE U FINIŠU: Holender od tragičara do junaka (VIDEO)
21. 11. 2020. u 15:29 >> 17:58

SUPERLIGA SRBIJE: Važna pobede Inđije, Radnički nastavio seriju poraza
21. 11. 2020. u 15:15

TOTI SE IZLEČIO OD KORONE: Nije bilo lako, obostrana upala pluća, borba za kiseonik
21. 11. 2020. u 12:39

SPEKTAKL U MADRIDU: Real ima prednost iz prvog duela, ali Atletiko se neće predati bez lavovske borbe pred 70 000 vernih "jorgandžija"
U revanš utakmici osmine finala Lige šampiona gledaćemo četvrti ovosezonski "Madridski derbi" kada od 21.00 na "Metropolitanu" koplja budu ukrstili Atletiko i Real Madrid. Blagu prednost ima "kraljevski klub" koji je slavio s 2:1 na "Bernabeu", ali Atletiko je oran da ga konačno izbaci u najjačem evropskom takmičenju i sigurno je da nas očekuje 90, a možda čak i 120 minuta vrhunskog fudbala.
12. 03. 2025. u 07:45

UKRAJINA JE ZGROŽENA: Sankcije Rusiji se ruše kao kula od karata, ovo su najnovije ukinute
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu iz sveta sporta u kome Rusi možda nisu najbolji na svetu, ali koji samo potvrđuje da se kompletnom ukidanju sankcija nazire kraj.
11. 03. 2025. u 12:25

NISU ZDRAVE ZA SVE: Ko ne bi smeo da jede sardine
NUTRICIONISTI naglašavaju koliko je sardina korisna za zdravlje i da bi bilo dobro da se barem 2 puta nedeljno nađe na trpezi.
11. 03. 2025. u 13:33
Komentari (0)