VIRTUELNI DOGAĐAJ: FIFA nagrade najboljima dodeljuje 17. decembra
GODIŠNjA ceremonija dodele nagrada Međunarodne fudbalske federacije (Fifa) biće održana kao virtuelni događaj 17. decembra, saopštila je danas Fifa.
Foto: Arhiva Novosti
Nagrade Fifa The Best trebalo je da budu dodeljene u septembru u Milanu, ali je ta svečanost otkazana zbog pandemije korona virusa.
Prošle godine u Milanu, nagrade za najbolje igrače pripale su Lionelu Mesiju i Megan Rapino.
Glasanje za ovogodišnja priznanja, u kojem učestvuju kapiteni i selektori reprezentacija, kao i novinari i navijači, počeće sledeće srede i trajaće do 9. decembra, navela je Fifa.
Uz nagradu za igrača i igračicu godine, biće dodeljene i one za najbolje golmane i trenere muških i ženskih ekipa, kao i nagrada "Puškaš" za najlepši gol i priznanje za fer-plej.
Preporučujemo
ZBOGOM FUDBALU KAKAV POZNAJEMO: FIFA ulaže milijarde u novo evropsko takmičenje!
20. 10. 2020. u 18:48
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NORVEŠKA PROTIV TRADICIJE: Francuzi igraju za selektora Dešana
NORVEŠKA i Francuska sastaju se u okviru poslednjeg kola grupne faze Svetskog prvenstva 2026. godine.
26. 06. 2026. u 06:30
UZDISALA CELA PLANETA! Najpoznatija hrvatska navijačica polugola stigla na Svetsko prvenstvo! (FOTO)
Izmamila je uzdahe svih obožavaoca i pripadnika muškog pola, navijačica "kockastih" Ivana Knol.
24. 06. 2026. u 07:32
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)