HRVATSKI GOLMAN IZNENADIO: Privremeno našao klub, ali neće biti čuvar mreže
HRVATSKI golman Danijel Subašić zaigraće futsal za MNK Varoš Zara Dental Centar iz Zadra u Prvoj županiskoj futsal ligi.
FOTO: AP
Ono što je zanimljivo u celoj priči je to da on neće biti čuvar mreže, već će biti u ulozi igrača, otkrili su iz zadarskog kluba.
- Suba je dugo naš spoznor i šalje nam dresove otkad je stigao u Monako. Kako je već neko vreme bez kluba nakon odlaska iz Monaka, a sa nama igra termine u malom fudbalu, pitali smo ga možemo li da ga registrujemo za ligu i on je pristao - rekao je prvi čovek tog kluba Marko Vukić za portal "Sport023", pa dodao:
- Svi smo presrećni što je takva fudbalska legenda i službeno postala deo naše ekipe. Mislim da je to veliki dobitak i za zadarski futsal - zaključio je Vukić.
Subašić je u junu ove godine napustio Monako nakon osam sezona i od tada je u potrazi za novim angažmanom. U karijeri je još branio za Zadar i Hajduk. Dres reprezentacije Hrvatske je nosio 44 puta.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
(Indeks. hr)
Preporučujemo
VELIKO IZNENAĐENjE ZA FUDBALERE ZVEZDE: Navijači pružili igračima podršku pred meč sa Hofenhajmom (VIDEO)
22. 10. 2020. u 09:36 >> 09:36
LIGA ŠAMPIONA: Bajern pregazio Atletiko, Atalanta protutnjala Danskom, Menhengladbah odneo bod iz Italije (VIDEO)
21. 10. 2020. u 23:01 >> 23:21
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ĐURICA ANALIZIRA SVETKSKO PRVENSTVO: "Svi idu dalje!" (VIDEO)
"KLADIONIČARSKE PRIČE" Milana Đurice su video-projekat kompanije Novosti namenjen svim ljubiteljima sportskog klađenja koji mogu da uživaju u zanimljivim pričama najpoznatijeg srpskog tipstera i njegovih gostiju.
19. 06. 2026. u 12:30
TOTALNI RASPAD BOSNE I HERCEGOVINE! Švajcarci u drugom kolu Mundijala u poslednjih 15 minuta "razbili" selekciju Sergeja Barbareza!
Reprezentacija Švajcarske pobedila je Bosnu i Hercegovinu sa 4:1 u drugom kolu B grupe Svetskog prvenstva.
18. 06. 2026. u 21:00 >> 21:00
POREKLO EDINA DžEKA: Rođen u Sarajevu, ali koreni Dijamanta su sa druge strane BiH
U JEDNOM intervjuu za britanske medije opisao je taj period kao vreme preživljavanja, ističući da rat tera decu da mnogo ranije odrastu i suoče se sa životnim lekcijama za koje nisu spremna.
19. 06. 2026. u 07:02
Komentari (0)