VELIKI POSAO LESTERA: Sjajni vezista još četiri godine u klubu
FUDBALER Lestera Džejms Medison produžio je danas ugovor sa ovom ekipom na još četiri godine.
Foto: EPA-EFE/ LYNNE CAMERON
Navijači "lisica" su svesni koliko je ovo dobar potez kluba, jer je sjajni vezista jedan od najboljih igrača tima sa "King Pauer" stadiona.
- Uz mnogo pozitivnih stvari koje se dešavaju na terenu i van njega, zadovoljan sam što ću biti deo toga. Ono što smo postigli ove sezone je veliki korak napred i znam da nas, kao ekipu, čeka mnogo toga - rekao je Medison za klupski sajt.
Medison je 2018. godine došao u Lester iz Noriča i tada je potpisao petogodišnji ugovor, ali je posle dve dobro odigrane sezone dobio novi ugovor, sa poboljšanim uslovima.
On je do sada odigrao 76 utakmica za Lester i postigao 16 golova.
Saradnju sa Lesterom produžio je i Nampali Mendi, koji je potpisao dvogodišnji ugovor.
"Lisice" su prošlu sezonu završile na petom mestu na tabeli Premijer lige, iako su veći deo takmičenja proveli među prve četiri ekipe.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NAVIJAČI U ČETIRI UJUTRU ČEKALI SELEKTORA DA SE OBRAČUNAJU! Haos zbog ispadanja sa Mundijala (VIDEO)
Reprezentacija Južne Koreje doživela je neuspeh na Mundijalu pošto nije prošla grupu, što je razbesnelo njihove navijače.
30. 06. 2026. u 15:24
SENEGAL SE "SAMOUBIO" NA SVETSKOM PRVENSTVU! Belgija nadoknadila dva gola zasotatka, pa u nadoknadi drugog produžetka izborila osminu finala
Fudbaleri Belgije nestvarnim preokretom pobedili su Senegal u šesnaestini finala Mundijala (3:2) i obezbedili meč protiv pobednika meča SAD - Bosna i Hercegovina.
01. 07. 2026. u 22:00
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (0)