PREMIJER LIGA: Vardi najbolji i najstariji
JOŠ jednom je pokazao klasu
Napadač Lestera Džejmi Vardi oborio je rekord Premijer lige tako što je postao najstariji najbolji strelac u istoriji ovog takmičenja.
Iako u poslednjem kolu nije postigao gol, uspeo je da sačuva prvo mesto na listi strelaca sa 23 pogotka, ostavivši iza sebe Pjer-Emerika Obamejanga i Denija Ingsa, koji su postigli po jedan manje.
Preporučujemo
ZAVRŠENA PREMIJER LIGA: Mančester junajted i Čelsi u Ligi šampiona, Aston Vila preživela
26. 07. 2020. u 19:12
PAVLOVIĆ POSTAJE GAZDA ODBRANE MILANA: Konseisao se uzda u Srbina i pojačanu zadnju liniju "rosonera" u velikom derbiju
U četvrtfinalu Kupa Italije gledaćemo veliki derbi između Milana i Rome koji se sastaju na "San Siru" od 21.00.
05. 02. 2025. u 07:30
ŠTA RADI OVAJ ČOVEK?! Nikola Jokić samleo još jednog rivala, ali i dobio tri loše vesti! (VIDEO)
Nikola Jokić je nastavio svoju NBA dominaciju i pored loših vesti koje je dobio.
04. 02. 2025. u 06:29
(UZNEMIRUJUĆ SNIMAK) Dečak (15) hteo da opljačka penzionera (70) - ovaj ga ubio pištoljem, pa dokrajčio još jednim metkom
DOK je pokušavao da otvori vrata automobila, starac je izvadio revolver i upucao mladića iz blizine, a potom ga je "overio".
03. 02. 2025. u 16:43
Komentari (0)