DOBRE VESTI ZA PARIŽANE: Mbape nije teže povređen, neizvestan za meč sa Atalantom
FUDBALER Pari Sen Žermena Kilijan Mbape uganuo je skočni zglob i mogao bi da propusti utakmicu sa Atalantom u Ligi šampiona.
Foto: Tanjug/AP Photo/Francois Mori
Kako je danas saopštio pariski klub, Mbape je tokom sinoćnje utakmice protiv Sent Etjena ozbiljno uganuo zglob desne noge. On će ponovo biti pregledan za tri dana.
Mbape je u suzama sinoć napustio teren posle oštrog starta protivničkog igrača, a u drugom poluvremenu je došao do rezervne klupe uz pomoć štaka.
Pari Sen Žermen će 12. avgusta igrati u četvrtfinalu Lige šampiona protiv Atalante u Lisabonu.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
OVO SU SVI ČEKALI! Kreće nokaut faza, verujemo u jednog od domaćina
POČINjE ono što smo svi čekali, obračuni šesnestine finala, a prvi na teren izlaze Južna Afrika i Kanada koji se sastaju u Inglvudu od 21.00.
28. 06. 2026. u 10:30
"STRAŠAN" MEČ AUSTRIJE I ALŽIRA! Marko Arnautović strelac, obe selekcije obezbedile ono što su želele!
Fudbaleri Austrije i Alžira odigrali su meč 3. kola grupne faze i na kraju utakmice semafor je pokazivao 3:3.
28. 06. 2026. u 05:59 >> 01:26
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)