LIGA ŠAMPIONA: Atalanta ubedljiva protiv Šturma, Monako "srušio" Aston Vilu

Fudbaleri Atalante pobedili su večeras u Bergamu ekipu Šturma rezultatom 5:0 (1:0) u meču sedmog kola Lige šampiona.

ЛИГА ШАМПИОНА: Аталанта убедљива против Штурма, Монако срушио Астон Вилу

FOTO: Tanjug/AP

Golove za Atalantu postigli su Mateo Retegi u 12, Mario Pašalić u 58, Šarl De Ketelar u 63, Ademola Lukman u 90. i Marko Breskijanini u 90+5. minutu. Srpski fudbaler Lazar Samardžić bio je starter u ekipi iz Bergama, a zamenjen je u 64. minutu.

Atalanta se nalazi na trećem mestu na tabeli LŠ sa 14 bodova, dok je Šturm na 31. poziciji sa tri.

Fudbaleri Atalante će u poslednjem, osmom kolu LŠ gostovati Barseloni, dok će Šturm dočekati Lajpcig.

Fudbaleri Monaka savladali su na svom terenu Aston Vilu 1:0. Jedini gol na utakmici postigao je Vilfrid Singo u 8. minutu.

Aston Vila je sedma na tabeli LŠ sa 13 bodova, dok je Monako deveti sa takođe 13 bodova.

Monako će u poslednjem, osmom kolu LŠ gostovati Interu, dok će Aston Vila dočekati Seltik.

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

OBJAVLJENE TAČNE ADRESE U EU: Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu Čeka se reakcija Moskve

OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve

NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.

13. 07. 2026. u 12:47

Komentari (0)

TOS PROMOVIŠE LETOVANJE U SRBIJI: Kada detaljno upoznate naše prelepe planine, nema šanse da im odolite