ZVEZDI STIGLA PONUDA KOJA SE NE ODBIJA! Andrija Maksimović ide gde ga niko nije očekivao
Crvena zvezda i Vojvodina sastali su se u 14. kolu Superlige Srbije, a gol koji je postigao 17-godišnji Andrija Maksimović - dugo će pamtiti on, i navijači beogradskih crveno-belih.
FOTO: FK Crvena zvezda
Igrao se 20. minut kada je dosuđen slobodan udarac za domaćine na "Marakani", i to sa pozicije koja se obično naziva "skraćeni korner". Odatle se, najčešće, ne šutira ka golu, jer je ugao vrlo nezgodan i samo vrhunski šut može da ugrozi golmana. A baš na to se odlučio, i tako izveo slobodnjak "Zvezdin Mesi". Iz tog "mrtvog ugla" postigao je sjajan gol. Nije slučajno što se njegovo ime nalazi u brojnim beležnicama skauta.
Kako saznaje Maksbet sport, Juventus je trenutno najbliži tome da već sledećeg juna dovede Andriju Maksimovića. Posao bi bio završen u januaru, s tim da bi se Andrija Maksimović u Torino preselio tek u julu kada navrši 18 godina. Zvezda bi sa bonusima mogla da zaradi od 15 do 18 miliona evra!
To bi trebalo da bude rekordna prodaja Crvene zvezde. Podsetimo, klub iz Ljutice Bogdana je do sada najviše zaradio prodajom Gorana Drulića u Saragosu (27 miliona maraka/13,5 miliona evra), a odmah iza njega je transfer Nemanje Radonjića u Marselj (13 miliona evra).
Juventus je prošle zime za mnogo manje novca po istoj formuli kupio najtalentovanijeg fudbalera Crne Gore Vasilija Adžića iz Budućnosti za 2.000.000 evra u januaru, a on se "staroj dami" priključio u junu kada je postao punoletan. Zanimljivo, Vasilije Adžić i Andrija Maksimović pokrivaju iste pozicije…
Bonus video: TUČA NAVIJAČA NA EURO 2024: Albanci napali srpske navijače, ali kada se čulo "Juriš!" - nisu se dobro proveli
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ARGENTINA JEDVA PREŽIVELA ZELENORTSKA OSTRVA! "Gaučosi" nakon produžetaka otišli u osminu finala Svetskog prvenstva! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Argentine plasirala se u osminu finala Svetskog prvenstva, pošto je večeras u Majamiju, posle produžetaka, savladala Zelenortska ostrva rezultatom 3:2.
04. 07. 2026. u 02:46
PARTIZAN DOBIO PONUDU KOJA SE NE ODBIJA?! Milioni stižu u Humsku za Ugrešića
Srpski fudbaler, Ognjen Ugrešić, uskoro bi mogao da pređe iz Partizana u Bolonju.
09. 07. 2026. u 17:21
MURINjO NEĆE DA ĆUTI: "Sramota, ovo je pljačka - usred bela dana! Zašto samo Argentini? Fudbal zaslužuje bolje..."
FUDBALERI Argentine posle nestvarnog preokreta eliminisali su Egipat u osmini finala Svetskog prvenstva.
08. 07. 2026. u 18:20
Komentari (0)