SJAJNI DUŠAN TADIĆ: Majstorski se snašao i zabeležio gol za Fenerbahče (VIDEO)

20. 10. 2024. u 20:46

Fudbaleri Samsunspora i Fenerbahčea odigrali su utakmicu nerešeno 2:2, u okviru devetom kolu turskog prvenstva.

СЈАЈНИ ДУШАН ТАДИЋ: Мајсторски се снашао и забележио гол за Фенербахче (ВИДЕО)

Fenerbahče je poveo u 24. minutu golom srpskog fudbalera Dušana Tadića, domaći tim je izjednačio golom Karla Holsea u 48.

Tadić je u 62. minutu uputio asistenciju za Alana Sen Maksimana koji je postigao drugi gol za klub iz Istanbula. Samsunsunspor je do boda došao golom Sonera Ajdogdua u 88. minutu.

ŽELIŠ DA ODIGRAŠ TIKET BESPLATNO?
PREUZMI ODMAH BONUS BEZ USLOVA

Srpski fudbaler je ove sezone u turskom prvenstvu zabeležio pet golova i tri asistencije na osam utakmica.

Fenerbahče je četvrti na tabeli turskog prvenstva sa 17 bodova, dok je Samsunspor na trećoj poziciji sa 19.

Klub iz Istanbula u narednom kolu dočekuje Bodrumspor, dok će se Samsunspor sastati sa Kasimpašom.

BONUS VIDEO PREKID MEČA RADNIČKOG I RADNIČKOG IZ NIŠA: Bruka u Gornjem Milanovcu