BLEDO IZDANJE MONAKA PRED ZVEZDU: Nerešeno u Kneževini u domaćoj ligi pred meč Lige šampiona sa crveno-belima

Filip Milošević

19. 10. 2024. u 09:55

Fudbaleri Monaka i Lila odigrali su večeras nerešeno 0:0, u osmom kolu francuskog prvenstva.

БЛЕДО ИЗДАЊЕ МОНАКА ПРЕД ЗВЕЗДУ: Нерешено у Кнежевини у домаћој лиги пред меч Лиге шампиона са црвено-белима

Monako je imao najbolju šansu na utakmici imao u 90+1. minutu. Denis Zakarija je uputio šut, ali je golman Lila Lukas Ševalije odbranio udarac.

Domaći tim je od 61. minuta igrao sa 10 fudbalera, pošto je Džordan Teze dobio crveni karton.

ŽELIŠ DA ODIGRAŠ TIKET BESPLATNO?
PREUZMI ODMAH BONUS BEZ USLOVA

Monako je prvi na tabeli francuskog prvenstva sa 20 bodova, u sledećem kolu igraće protiv Nice.

Klub iz Kneževine će prethodno, 22. oktobra od 18.45 časova, dočekati Crvenu zvezdu u trećem kolu Lige šampiona.

Lil je na četvrtom mestu sa 14 bodova, u narednom kolu sastaće se sa Lensom.

BONUS VIDEO: VESELI SE SRPSKI RODE: Novak Đoković je ovako proslavio zlato na Olimpijskim igrama