GOL LAZOVIĆA NIJE POMOGAO VERONI: Komo upisao drugi vezani trijumf u Seriji A (VIDEO)

Часлав Вуковић
Časlav Vuković

29. 09. 2024. u 17:56

FUDBALERI Koma pobedili su kao domaćini Veronu sa 3:2 u 6. kolu Serije A. Gol za goste postigao je Darko Lazović, ali on nije bio dovoljan da se izbegne poraz.

ГОЛ ЛАЗОВИЋА НИЈЕ ПОМОГАО ВЕРОНИ: Комо уписао други везани тријумф у Серији А (ВИДЕО)

Igrao se 53. minut kad je kapiten gostuju uspeo da zatrese mrežu rivala. On je najpre iznudio penal, a potom bio precizan sa bele tačke.

Komo je na odmor otišao sa minimalnom prednošću nakon što je Patrik Kutrone u 43. minutu doveo svoj tim do prednosti.

*ADMIRAL BET VAM POKLANjA*
--> BONUS KAKAV STE ŽELELI <--

Pogodak Lazovića bio je izjednačujući i kad se činilo da bi Verona mogla da preokreta, nastao je problem za tim Paola Zanetija, pošto je Tomas Suslov u razmaku od tri minuta dobio dva žuta kartona i tako ostavio saigrače na cedilu.

Izabranici Seska Fabregasa su brojčanu prednost iskoristili i postigli još dva gola preko Kutronea i Andree Belotija. Ipak, gostu su nadoknadi preko Matisa Lamburdea uspeli da ublaže poraz.

Komo je posle ovog trijumfa 10. na tabeli Serije A sa osam bodova, dok je Verona na 14. mestu sa šest.

BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen samo zato što se krstio, Novosti otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen "samo zato što se krstio", "Novosti" otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

Reprezentativac Srbije u džudou Nemanja Majdov objavio je nešto neverovatno: posle Olimpijskih igara u Parizu, na kojima je učestvovao u kategoriji takmičara do 90 kilograma težine, suspendovan je iz sporta - jer se krstio pred izlazak na borilište u prestonici Francuske. "Novosti" vam donose - kako je Međunarodna džudo federacija na vrlo lukav način izvela kažnjavanje našeg borca.

19. 09. 2024. u 16:07