ČELSI UBEDLJIV: Palmer ispisao istoriju Premijer lige

28. 09. 2024. u 20:15

Fudbaleri Čelsija pobedili su danas na svom terenu Brajton 4:2, u šestom kolu Premijer lige.

ЧЕЛСИ УБЕДЉИВ: Палмер исписао историју Премијер лиге

Prednost Brajtonu doneo je Georginio Rater pogotkom u sedmom minutu, a izjednačenje Čelsiju Kol Palmer golom u 21. minutu.

Palmer je doneo Čelsiju vođstvo u 28. minutu golom iz penala, da bi tri minuta kasnije isti igrač tu prednost povećao.

*ADMIRAL BET VAM POKLANjA*
--> BONUS KAKAV STE ŽELELI <--

Drugi gol za Brajton postigao je Karlos Baleba u 34. minutu.

Palmer je postavio konačan rezultat u 41. minutu, svojim četvrtim pogotkom na utakmici.

Kol Palmer je postao prvi igrač u istoriji Premijer lige koji je postigao četiri gola u prvom poluvremenu jedne utakmice.

Čelsi je treći na tabeli sa 13 bodova, dok je Brajton osmi sa devet bodova.

Čelsi će u narednom kolu dočekati Notingem Forest, a Brajton će dočekati Totenhem.

Ćelsi će pre utakmice sa Notingemom Forestom dočekati Gent, u prvom kolu Lige konferencija.

Fudbaleri Arsenala pobedili su na svom terenu Lester 4:2.

Prednost Arsenalu doneo je Gabrijel Martineli golom u 20. minutu, a povećao ju je Leandro Trosar pogotkom u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena.

Prvi gol za Lester postigao je Džejms Džastin u 47. minutu, da bi isti igrač izjednačio golom u 63. minutu.

Treći gol za Arsenal postigao je Leandro Trosar u četvrtom minutu nadoknade drugog poluvremena, a konačan rezultat postavio je Kaj Haverc golom u desetom minutu nadoknade.

Arsenal je drugi na tabeli sa 12 bodova, dok je Lester na 16. mestu sa tri boda.

Arsenal će u narednom kolu dočekati Sautempton, a Lester će dočekati Bornmut.

Arsenal će pre utakmice sa Sautemptonom dočekati Pari Sen Žermen, u drugom kolu Lige šampiona.

U ostalim utakmicama šestog kola, Brentford je na svom terenu odigrao nerešeno protiv Vest Hema 1:1, dok je Everton kao domaćin pobedio Kristal Palas 2:1.

Fulam je na gostujućem terenu pobedio Notingem Forest 1:0.

Srpski reprezentativac Nikola Milenković odigrao je celu utakmicu za Notingem Forest, dok je reprezentativac Srbije u redovima Fulama Saša Lukić izašao iz igre u 83. minutu.

BONUS VIDEO: MADRID ČEKAO I DOČEKAO: Kilijan Embape konačno Realov

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen samo zato što se krstio, Novosti otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

ŠOK! Nemanja Majdov ipak nije kažnjen "samo zato što se krstio", "Novosti" otkrivaju kako je sve perfidno upakovano!

Reprezentativac Srbije u džudou Nemanja Majdov objavio je nešto neverovatno: posle Olimpijskih igara u Parizu, na kojima je učestvovao u kategoriji takmičara do 90 kilograma težine, suspendovan je iz sporta - jer se krstio pred izlazak na borilište u prestonici Francuske. "Novosti" vam donose - kako je Međunarodna džudo federacija na vrlo lukav način izvela kažnjavanje našeg borca.

19. 09. 2024. u 16:07