LUDILO NA TRIBINAMA "MARAKANE": Evo kako su navijači proslavili plasman Zvezde u Ligu šampiona (VIDEO)
Fudbaleri Crvene zvezde savladali su ekipu Bode glimta rezultatom 2:0 u revanš meču plej-ofa kvalifikacija i plasirali se u grupnu fazu Lige šampiona.

Foto: Tanjug /Marko Đoković
Naravno, određenu zaslugu u pobedi imaju i navijači srpskog šampiona, koji su zdušno navijali čitavim tokom susreta i nosili svoje miljenike kada je bilo teško.
Fudbaleri Crvene zvezde posle pobede u znak zahvalnosti prema svojim "Delijama", a i svim prisutnim navijačima na stadionu "Rajko Mitić" prošetali su celim satdionom i pozdravili ih.
*ADMIRAL BET VAM POKLANjA*
--> BONUS KAKAV STE ŽELELI <--
Evo kako je to izgledalo na stadionu "Rajko Mitić":
*ADMIRAL BET VAM POKLANjA*
--> BONUS KAKAV STE ŽELELI <--
BONIS VIDEO ROK LEGENDA NA MARAKANI: Bajaga došao da podrži crveno-bele
Preporučujemo

SUNOVRAT O KOME BRUJI TENISKI SVET: "Ja sam ništa u odnosu na igrača kakav sam bio"
28. 08. 2024. u 14:03

OBRT! Zvezda dobila sjajne vesti iz Atine, a da li će i Filipa Petruševa?
28. 08. 2024. u 12:50

ČETVOROSTRUKI PRVAK EVROPE "MELjE" SVE PRED SOBOM: Razigrani "kopljanici" sigurno koračaju ka tituli
PUT ka tituli fudbaleri Ajaksa nastavljaju na "MAK 3 PARKU" gde će ih od 14.30 ugostiti Cvole.
08. 03. 2025. u 07:45

HRVATSKI REPREZENTATIVAC DOŽIVEO NAJVEĆE PONIŽENjE IKADA! "Sramotno je šta su mu uradili"
Taj naslov odabrali su hrvatski mediji za ono što se desilo u UEFA Ligi šampiona.
06. 03. 2025. u 20:00

"TREBALO JE JA DA ODEM PRE NjEGA": Ko je rođena sestra Saše Popovića? (FOTO)
SAŠA Popović, idejni tvorac i kreativni direktor Grand produkcije ispraćen je danas na večni počinak. Rođena sestra Saše Popovića, iako u godinama i slabog zdravlja, došla je na poslednji ispraćaj bratu, a na komemoraciji je sedela pored Suzane i njene dece.
06. 03. 2025. u 16:45
Komentari (0)