OGROMNA TRAGEDIJA: Mladog golmana ubila struja
Strašna tragedija dogodila se u Sanskom mostu gde je od strujnog udara poginuo mladi golman Rudara iz Kamengrada Kristian Klarić.
Foto: Printskrin Facebook/Kristijan Klaric
Klarić je imao samo 17 godina i bio je velika nada među stativama. Prema nezvaničnim infomracijama on je poginuo kada je počeo da radi u jednom ugostiteljskom objektu kao pomoćni konobar nakon što je mokrim rukama dodirnuo uređaj pod električnim naponom.
- Počivaj u miru, dečače, žalosno je to da nisi stigao da ispuniš svoj san i postaneš vrhunski golman. Bio si uzor drugima da kad želiš nešto nije bitno koliko je to daleko već je bitno da radiš srcem. Nikada te nećemo zaboraviti. Bićeš zauvek u našim srcima - oprostili su se iz FK Rudar od nastradalog mladića.
Tužilaštvo ispituje ovaj slučaj.
BONUS VIDEO: Inijesta o Jamalu: Za šesnaestogodišnjaka nije normalno to što radi
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NAVIJAČI U ČETIRI UJUTRU ČEKALI SELEKTORA DA SE OBRAČUNAJU! Haos zbog ispadanja sa Mundijala (VIDEO)
Reprezentacija Južne Koreje doživela je neuspeh na Mundijalu pošto nije prošla grupu, što je razbesnelo njihove navijače.
30. 06. 2026. u 15:24
SENEGAL SE "SAMOUBIO" NA SVETSKOM PRVENSTVU! Belgija nadoknadila dva gola zasotatka, pa u nadoknadi drugog produžetka izborila osminu finala
Fudbaleri Belgije nestvarnim preokretom pobedili su Senegal u šesnaestini finala Mundijala (3:2) i obezbedili meč protiv pobednika meča SAD - Bosna i Hercegovina.
01. 07. 2026. u 22:00
Radeta kritikovali zbog rasizma, sada ga citiraju i hvale
AFRIČKE selekcije jedna za drugom završavaju svoje učešće u 1/16 finala Svetskog prvenstva. Posle Južne Afrike, Obale Slonovače, Konga i Senegal pakuje kofere iz SAD, Kanade i Meksika.
02. 07. 2026. u 21:10
Komentari (0)