KOPA AMERIKA: Demonstracije sile Kolumbije i Brazila

Filip Milošević

29. 06. 2024. u 09:44

Fudbalska reprezentacija Kolumbije obezbedila je plasman u četvrfinale Kupa Amerike, pošto je jutros na u Arizoni pobedila selekciju Kostarike rezultatom 3:0 u meču drugog kola grupe D.

КОПА АМЕРИКА: Демонстрације силе Колумбије и Бразила

Golove su postigli Luis Diaz iz penala u 31, Dejvidson Sančez u 59. i Džon Kordoba 62. minutu.

U drugom meču drugog kola grupe D, selekcija Brazila je u Nevadi savladala Paragvaj rezultatom 4:1.

KLIKNI I UZMI 3000 BONUS
DOBRODOŠLICE BEZ DEPOZITA

Lukas Paketa je u 31. minutu promašio penal, ali je samo četiri minuta kasnije asistirao Vinisijusu Žunioru za vodstvo Brazila.

Prednost je duplirao Savio u 43, Vinisijus je u 45+5. minutu pogodio za 3:0.

Jedini gol za Paragvaj postigao je Omar Alderate u 48. minutu. Konačan rezultat postavio je Paketa pošto je u 65. minutu realizovao jedanaesterac.

Paragvaj je od 81. minuta imao igrača manje, pošto je Andreas Kubas dobio direktan crveni karton.

Kolumbija se posle dva kola nalazi na prvom mestu sa šest bodova i obezbedila je četvrtfinale. U poslednjem kolu igra protiv Brazila koji ima četiri boda.

Kostarika ima jedan bod, u poslednjem kolu igraće protiv Paragvaja koji nema šanse za dalji plasman.

BONUS VIDEO: FRKA, ALI NE VELIKA: Manji požar u metro stanici kod koje su okupljeni srpski navijači u Minhenu

ORLOVI LETE KA PRVOJ EVROPSKOJ POBEDI Srbija protiv Slovenije u nastavku Eura

24 godine nakon istorijskog okršaja na Euru 2000. godine u Belgiji i Holandiji, Srbija i Slovenija se od 15 časova sastaju u 2. kolu grupe C Evropskog prvenstva. Slovenija je tada šokirala SR Jugoslaviju i povela sa 3:0, ali su Plavi uspeli da ostvare jedan od najluđih povrataka u istoriji Evropskih prvenstava izjednačivši rezultat na 3:3 za samo 6 minuta.

20. 06. 2024. u 10:00