ZVEZDA BLIZU TITULE: Kadeti crveno-belih ubedljivi protiv Partizana

02. 05. 2024. u 15:16

KADETI FK Crvena zvezda ubedljivo su savladali Partizan sa 4:0 i veoma su blizu da osvoje šampionsku titulu.

ЗВЕЗДА БЛИЗУ ТИТУЛЕ: Кадети црвено-белих убедљиви против Партизана

Crveno-beli su pitanje pobednika rešili u prvom poluvremenu pošto su na odmor otišli sa 3:0 zahvljujući pogocima Uroša Đorđevića, Alekse Vasilića i Vasilija Kostova.

Izabranici Slađana Nikolića su idealno otvorili i drugi deo meča. Igrao se 47. minut kada je Vasilić drugim golom na meču ispostaviće se postavio konačan rezultat.

Od tog momenta intezitet igre je opao, domaćin je čuvao stečenu prednost, a i treneri su iskoristili priliku da ukažu šansu rezervistima.

Zvezda pet kola pre kraja ima 67 bodova, 11 više od večitog rivala i na dobrom je putu da osvojili titulu.

BONUS VIDEO: ERUPCIJA ODUŠEVLjENjA NA "MARAKANI": Gol kojim je Zvezda povela u Kup derbiju