POZIV LESKOVČANIMA DA PODRŽE NAŠE FUDBALERKE: Duel ženskih reprezentacija Srbije i Škotske
Večeras će na novom stadionu „Dubočica“ u Leskovcu biti odigrana utakmica između ženskih fudbalskih reprezentacija Srbije i Škotske, a Leskovčanima je upućen poziv da podrže naše fudbalerke.

foto: GU Leskovac
Prva utakmica u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo počinje u 18 časova. Ulaz na stadion je besplatan, a podela karata počela je jutros na biletari stadiona.
Selektor Srbije Dragiša Zečević je kazao da našu reprezentaciju očekuje veoma važan duel.
- Ekipa protiv koje igramo je učestvovala na evropskom i svetskom prvenstvu u Francuskoj i Holandiji. Radi se o jednom snažnom timu čije mnoge igračice igraju u Premijer ligi Engleske. Naše devojke imaju dobre i zapažene rezultate i idemo na pobedu – rekao je Zečević, dok su gosti iz Fudbalskog saveza Srbije(FSS) ocenili da imaju odlične uslove na stadionu u Leskovcu.
Naša reprezenatcija je juče imala trening pred start kvalifikacija za prvenstvo Evrope u Švajcarskoj, naredne godine. Njihov poslednji trening, pred važan duel, ispratio je i gradonačelnik Leskovca Goran Cvetanović.
On im je poželeo dobrodošlicu u grad na Veternici i mnogo sreće, dok mu je potpredsednica FSS Sandra Sremčević uručila dres naše reprezentacije sa potpisima svih fudbalerki.

SPEKTAKL U MADRIDU: Real ima prednost iz prvog duela, ali Atletiko se neće predati bez lavovske borbe pred 70 000 vernih "jorgandžija"
U revanš utakmici osmine finala Lige šampiona gledaćemo četvrti ovosezonski "Madridski derbi" kada od 21.00 na "Metropolitanu" koplja budu ukrstili Atletiko i Real Madrid. Blagu prednost ima "kraljevski klub" koji je slavio s 2:1 na "Bernabeu", ali Atletiko je oran da ga konačno izbaci u najjačem evropskom takmičenju i sigurno je da nas očekuje 90, a možda čak i 120 minuta vrhunskog fudbala.
12. 03. 2025. u 11:27 >> 11:27

RUSIJA U ŠOKU: Otkriveno gde su se spremali teroristi koji su ubili 145 ljudi u tržnom centru Krokus siti hol
Teroristički napad u Moskvi, tokom kog je pre godinu dana u tržnom centru "Krokus siti hol" ubijeno 145 ljudi, mogao je da bude izbegnut da se povelo više računa o omiljenom mestu okupljanja terorista koji su taj užasan zločin izvršili.
13. 03. 2025. u 17:44

TRAMPOVA UNUKA JE PRAVA SENZACIJA: Najskromnija i najlepša u porodici, bavi se neobičnim sportom (FOTO)
IAKO obično najviše pažnje privlače deda, baka i tetka Ivanka, kada se našla na bini pored Donalda trampa tokom pobedničkog govora nakon izbora svi su primetili lepu Kai, u sjajnoj, šljokičastoj haljini.
13. 03. 2025. u 15:53
Komentari (0)