TEN HAG PRED LIVERPUL: "Neki mečevi su veći od ostalih"
Fudbaleri Mančester junajted u nedelju u četvrtfinalu FA kupa dočekuje ekipu Liverpula, početak meča zakazan je za 16.30.
Foto: Profimedia
Menadžer "crvenih đavola" Erik ten Hag rekao je da će se u tim vratiti čak trojica igrača koje nije imao na raspolaganju. U pitanju su napadač Rasmus Hojlund, zatim defanzivci Hari Megvajer i Aron Van-Bisaka.
- Imali smo dobru nedelju priprema. Hojlund, Megvajer i Van Bisaka su se vratili na trening, početkom nedelje, danas su svi trenirali. Mislim da će biti spremni da igraju. U subotu imamo jedan trening, treba da vidimo kako će se oporaviti od ovog, ali deluje da je sve dobro - rekao je Ten Hag.
Takođe je dodao i da su trenirali golman Tom Hiton, kao i Mejson Maunt, koji se vratio u trenažni proces posle četiri meseca.
Meč sa Liverpulom je uvek poseban za sve u Junajtedu.
- Neki mečevi su veći od ostalih. Junajted protiv Liverpula je oduvek bila velika utakmica, posebno ako je to četvrtfinale FA kupa. Radujemo se tome. Navijači žele da pobedimo, znamo da će biti više navijača Liverpula jer je kup meč, pa će zato naši morati da budu glasniji. Ako želimo da pobedimo, moraćemo da odigramo najbolje što možemo - rekao je Ten Hag
Fudbaleri Liverpula su u odličnoj formi, a u poslednje vreme "crveni đavoli" nisu imali uspeha sa velikim rivalom.
- Veoma su konstantni. Igraju dobar fudbal, imaju odličnu igru i veoma dobre rezultate. Teško je reći ko je favorit. Nikada ne mislim o tome. Počinjemo od nule. Spremni smo i ne mislim o protivniku. Poštujem ih kao i sve druge. Znamo njihovu snagu, ali i gde su im slabosti. Imamo veru, samopouzdanje i dobar timski duh - zaključio je Ten Hag.
Bonus video DRUGI PENAL ZA ZVEZDU U DERBIJU KOLA: Ovako je šampion iznova zatresao mrežu TSC-a
Preporučujemo
ĐOKOVIĆ GLEDA I NE VERUJE! Janik Siner mu već oborio jedan rekord, ali to nije najgore
15. 03. 2024. u 11:55
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SUSRET RANjENIH ORLOVA: U duelu mundijalskih gubitnika oslabljena Nigerija gostuje Poljskoj
Poljska i Nigerija odigraće prijateljsku utakmicu u Varšavi na stadionu PGE Narodovi.
03. 06. 2026. u 07:30
UKRAJINA U ŠOKU: Rusija objavila sjajne vesti
Otkako je počeo rat u Ukrajini, a ima tome više od četiri godine, Rusija je bila na udaru mnogih sankcija. Ipak, iako se "specijalna vojna operacija", kako Ruska Federacija naziva taj krvavi sukob, nastavlja - najnovije vesti koje objavljuje jedno rusko ministarstvo - oduševilo je celu zemlju, a šokiralo Ukrajince.
02. 06. 2026. u 20:42
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)