LAPORTA: Feliks i Kanselo su pokazali da imaju budućnost u klubu
Predsednik fudbalskog kluba Barselona Đoan Laporta izjavio je danas za španske medije, da će njegov klub pokušati da otkupi Žoa Kansela i Žoa Feliksa od matičnih klubova.
FOTO: Tanjug/AP
Portugalski reprezentativci su na pozajmici iz Mančester sitija i Atletiko Madrida, dok Laporta navodi da Barselona želi da ih otkupi.
- I Kanselo i Feliks su pokazali da imaju budućnost u klubu i da žele da ostanu deo Barselone, a i mi takođe. Imamo odlične odnose sa Atletikom i Mančester sitijem i uskoro ćemo započeti pregovore oko njihovih otkupa - izjavio je Laporta, a prenosi Mundo Deportivo.
BONUS VIDEO: POSLE 7 GODINA PENZIJE Ana Ivanović se vratila tenisu - Nadalova sestra poslala poziv
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
CRNA GORA OSTALA BEZ SELEKTORA: Radulović napustio klupu nakon tri godine
08. 12. 2023. u 15:18
GRCI IPAK PUŠTAJU HRVATE? Navijači Dinamo Zagreba biće slobodni uz kauciju
08. 12. 2023. u 12:20
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DRAMA DO SAMOG KRAJA: Volfsburg bi da izbegne veliku bruku, dok Paderborn sanja povratak u Bundesligu
VELIKA drama očekuje nas večeras na "Houm deluks areni" gde će od 20.30 ekipa Paderborna ugostiti Volfsburg u revanš utakmici baraža za Bundesligu. Na prvom susretu nije bilo pobednika (0:0), tako da je sve otvoreno pred večerašnji meč koji nosi ogroman ulog.
25. 05. 2026. u 08:30
TRAMP "AMINOVAO", CELA RUSIJA BESNA! Najnovije vesti iz Amerike su potpuno neverovatne!
Otkako je počeo rat u Ukrajini, najnovije vesti vezane za Rusiju, a da nisu sa samog ratišta, ili, kako to Ruska Federacija zove "prostora na kome se odvija Specijalna vojna operacija", uglavnom su Ruse nervirale zbog sankcija, ali poslednje su - prilično neverovatne.
25. 05. 2026. u 19:40
"PREVIŠE JE LEPA, ŽELIM NjEN SKALP!" Brižit puca od ljubomore, žene vidi kao pretnju: "Neće doći u Jelisejsku palatu!"
UTICAJNI francuski novinar Florijan Tardif u svojoj novoj knjizi tvrdi da je Brižit Makron uverena da su sve žene potencijalne pretnje njenom braku, te da žele da zavedu njenog supruga Emanuela Makrona.
25. 05. 2026. u 11:20
Komentari (0)