KEPA - NOVI GOLMAN REALA: ''Najvažniji dan u mojoj karijeri''
Novi golman Reala Kepa Arizabalaga izjavio je danas da je srećan što će u ovoj sezoni nastupati za madridski fudbalski klub.
FOTO: EPA
Kepa je član Čelsija, ali će do kraja sezone igrati na pozajmici u Realu. On će na golu madridskog kluba da zameni Tiboa Kurtou, koji će zbog povrede kolena da pauzira najmanje sedam meseci.
- Ovo je jedan od najvažnijih dana u mojoj sportskoj karijeri i životu. Veoma sa ponosan što sam postao član Reala. Nadam se da ćemo ove sezone da donesemo još trofeja Realu - rekao je Kepa na zvaničnom predstavljanju u Madridu.
On će u Realu nositi dres sa brojem 25.
- Spreman sam za izazove u madridskom klubu. Nikada ne možete da predvidite šta može da se dogodi u fudbalu. Fokusiran sam 100 odsto i daću sve od sebe za Real. Imao sam ponuda i drugih velikih klubova, ali lako sam se odlučio za Real - dodao je Kepa.
BONUS VIDEO: TAJNA NAJVEĆEG FUDBALSKOG STADIONA NA SVETU: Ovo je lista TOP 10 „hramova fudbala“
Preporučujemo
"OVO RODžER FEDERER? NEMOGUĆE!" Navijači Novaka Đokovića dele ovaj snimak (VIDEO)
15. 08. 2023. u 22:23
ZAGREB U ŠOKU: Ono što je AEK uradio protiv Dinama - niko u Hrvatskoj nije želeo (VIDEO)
15. 08. 2023. u 23:58
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SRBIJA - MEKSIKO: Orlovi moraju bolje nego protiv Zelenortskih ostrva
SRBIJA gostuje Meksiku kome će ovo biti poslednja pripremna za predstojeći Mundijal.
04. 06. 2026. u 22:32
I POLICAJCI ZAPANjENI: Neverovatno šta su zaplenili
Ponekad su i pripadnici policije zatečeni onim što pronađu.
04. 06. 2026. u 16:24
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)