BOMBA JE EKSPLODIRALA: Nejmar potpisuje nestvarni ugovor
Pari Sen Žermen postigao je dogovor o prodaji brazilskog napadača Nejmara saudijskom fudbalskom klub Al Hilal, preneli su danas svetski mediji.
Foto: EPA-EFE/Mohammed Badra
Izvori bliski PSŽ-u navode da će klub dobiti oko 90 miliona evra, plus bonuse, za igrača koji ih je koštao rekordna 222 miliona evra kada je stigao iz Barselone 2017. godine.
Ovaj 31-godišnji Brazilac će uskoro obaviti medicinske preglede i, kako se očekuje, transfer bi trebalo da bude kompletiran u narednih 48 sati.
Nejmar je propustio početak Lige 1 u subotu. On, po navodima medija, nije bio deo planova trenera Luisa Enrikea za novu sezonu.
Al Hilal je ovog leta takođe pokušao da angažuje Lionela Mesija i Kilijana Mbapea. Međutim, Mesi se prešao u Inter iz Majamija, dok je Mbape ostao u PSŽ-u.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ĐOKOVIĆ DOSTIŽE RADNU TEMPERATURU: Domaći teniser mu ne bi smeo predstavljati problem u drugom kolu Rolan garosa
Novak Đoković konačno je upisao prvu pobedu na šljaci ove sezone i polako podiže formu pred najbitnije mečeve, današnji rival biće mu malo poznati Valentan Roje koji ne bi smeo predstavljati težak zadatak u drugom kolu Rolan garosa (15.00).
27. 05. 2026. u 07:20
ENGLESKA U ŠOKU: Kapiten Mančester junajteda se odrekao engleskog i uzeo RUSKO državljanstvo!
Najnovije vesti iz fudbala su pomalo neverovatne.
26. 05. 2026. u 19:49
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (1)