MITROVIĆU SKENER UTVRDIO STEPEN POVREDE: Evo kakvi su rezultati srpskog reprezentativca
Srpski fudbaler Aleksandar Mitrović nije ozbiljnije povređen na utakmici između Evertona i Fulama pokazali su današnji pregledi skenerom, saznaje Tanjug.
FOTO: Tanjug/AP
Mitrović je posle utakmice protiv Evertona stadion napustio na štakama iz predostrožnosti, a posle današnjeg skenera i pregleda utvrđeno je da je blago iskrenuo zglob i da nema reči o ozbiljnoj povredi.
Ova vest svakako će obradovati navijače Fulama, ali i Srbije, s obzirom na to da je najbolji strelac u istoriji reprezentacije neophodan selektoru Draganu Stojkoviću za duele sa Mađarskom i Litvanijom u kvalifikacijama za EURO 2024.
BONUS VIDEO: UBOJITI TINEJDžER: Jovan Mijatović dao gol za Zvezdu čim je ušao u igru u Lučanima
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KO ĆE U EVROPU? Gent i Genk biju bitku za mesto u Ligi konferencija
OBRAČUN dva belgijska velikana na "Planet grup areni" (18.30) odlučiće o tome ko će iduće godine zauzeti mesto u trećem najjačem UEFA takmičenju.
31. 05. 2026. u 07:30
HRVATSKA U ŠOKU: Ono što je osvanulo u Splitu zapanjilo je sve Hrvate (FOTO)
U najnovije vesti iz Hrvatske "upletena" je i Srbija.
31. 05. 2026. u 19:03
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)