NAVIJAČI PSŽ-A BESNI NA MESIJA: ''Izviždaćemo ga, previše dobija u odnosu na ono što daje na terenu...''
PSŽ je ispao u osmini finala Lige šampiona od Bajerna, a to je bio jedan od okidača da navijači parižana više ne žele Mesija u svom klubu.
Foto: EPA-EFE/SEBASTIEN NOGIER
Najvatrenije pristalice PSŽ-a su odlučile da zvižde Mesiju u narednom kolu domaćeg šampionata, kada će ekipa Galtijea ugostiti Ren.
- Na nedeljnoj utakmici na Parku prinčeva protiv Rena izviždaćemo Mesija. Previše dobija u odnosu na ono što daje na terenu, posebno zato što ga opet nije bilo u najvažnijim utakmicama u Ligi šampiona, iz koje smo i ove godine prerano ispali. Ne želimo ga više u klubu - poručili su navijači francuskog velikana.
BONUS VIDEO: Nikad veće interesovanje medija za izbore u FSS-u
Preporučujemo
KAKAV GOSPODSKI POTEZ REALA: Pustili himnu tuđeg kluba sa svog razglasa
16. 03. 2023. u 16:50
KAKAV PEH ZA LIVERPUL: Stefan Bajčetić van terena do kraja sezone!
16. 03. 2023. u 12:48 >> 13:30
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NAVIJAČI U ČETIRI UJUTRU ČEKALI SELEKTORA DA SE OBRAČUNAJU! Haos zbog ispadanja sa Mundijala (VIDEO)
Reprezentacija Južne Koreje doživela je neuspeh na Mundijalu pošto nije prošla grupu, što je razbesnelo njihove navijače.
30. 06. 2026. u 15:24
SENEGAL SE "SAMOUBIO" NA SVETSKOM PRVENSTVU! Belgija nadoknadila dva gola zasotatka, pa u nadoknadi drugog produžetka izborila osminu finala
Fudbaleri Belgije nestvarnim preokretom pobedili su Senegal u šesnaestini finala Mundijala (3:2) i obezbedili meč protiv pobednika meča SAD - Bosna i Hercegovina.
01. 07. 2026. u 22:00
Radeta kritikovali zbog rasizma, sada ga citiraju i hvale
AFRIČKE selekcije jedna za drugom završavaju svoje učešće u 1/16 finala Svetskog prvenstva. Posle Južne Afrike, Obale Slonovače, Konga i Senegal pakuje kofere iz SAD, Kanade i Meksika.
02. 07. 2026. u 21:10
Komentari (0)