DUŠAN VLAHOVIĆ SE EMOTIVNO SLOMIO: Govorimo istim jezikom, sanjamo zajednički san – šampione, volim te... (FOTO)

Марко Паунић
Marko Paunić

17. 05. 2022. u 08:12

FUDBALERI Juventusa remizirali su sa Lacijom u 37. kolu Serije A (2:2), prvi gol na meču postigao je Dušan Vlahović, a Paolo Dibala odigrao je poslednji susret za torinski tim pred domaćim navijačima.

ДУШАН ВЛАХОВИЋ СЕ ЕМОТИВНО СЛОМИО: Говоримо истим језиком, сањамо заједнички сан – шампионе, волим те... (ФОТО)

FOTO: Tanjug

Pošto je srpski reprezentativac postigao prvi pogodak na utakmici protiv rimskog kluba, proslavio ga je u stilu Paola Dibale.

Radovao se Vlahović kao Argentinac, a po završetku meča okačio je emotivnu poruku na svom Instagram profilu.

On se od Dibale oprostio zajedničkom fotografijom i sledećim rečima:

– Malo nam je trebalo da shvatimo da govorimo istim jezikom. Sanjamo zajednički san, fudbal, zaljubljeni smo u loptu. Jedno sam siguran, gde god te sudbina odvede, nastavićeš da sijaš! Hvala ti na svemu, šampione! Srećno i volim te!

Vlahović i Dibala su po dolasku Srbina u Juventus postali veliki prijatelji, a jedno je sigurno – jedan drugom će nedostajati u nastavku karijere.

Podsećanja radi, Dibala je odbio da produži ugovor sa Juventusom pošto mu se nisu dopali predloženi uslovi, odnosno i rukovodstvo kluba mu je dalo do znanja da će ubuduće Vlahović biti prioritet projekta, tako da će ovog leta kao slobodan agent promeniti sredinu i to mu neće biti nimalo lako.

Argentinac se gušio u suzama posle finalnog sudijskog zvižduka sinoć u Torinu i zaista se ne pamti da je neko tako emotivno proživeo odlazak iz kluba, posebno ako se zna da nije ponikao u njemu...

Dibala je u Juventus stigao 2015. godine iz Palerma, pre toga je igrao za argentinski Instituto, a u prethodnih sedam sezona bio je jedan od lidera "stare dame". Odigrao je 291 utakmicu i postigao 115 golova, s tim da je u poslednje dve sezone imao dosta problema s povredama.

Navijači su ga zavoleli, na svakoj utakmici imali su transparente posvećene njemu, a videćemo gde će Dibala nastaviti karijeru pošto bi mogao da ih "ujede za srce" i prihvati poziv Intera.

BONUS VIDEO Kako je Jokić postao najbolji košarkaš kada se tome ama baš niko nije nadao?

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SPEKTAKL U MADRIDU: Real ima prednost iz prvog duela, ali Atletiko se neće predati bez lavovske borbe pred 70 000 vernih jorgandžija

SPEKTAKL U MADRIDU: Real ima prednost iz prvog duela, ali Atletiko se neće predati bez lavovske borbe pred 70 000 vernih "jorgandžija"

U revanš utakmici osmine finala Lige šampiona gledaćemo četvrti ovosezonski "Madridski derbi" kada od 21.00 na "Metropolitanu" koplja budu ukrstili Atletiko i Real Madrid. Blagu prednost ima "kraljevski klub" koji je slavio s 2:1 na "Bernabeu", ali Atletiko je oran da ga konačno izbaci u najjačem evropskom takmičenju i sigurno je da nas očekuje 90, a možda čak i 120 minuta vrhunskog fudbala.

12. 03. 2025. u 11:27 >> 11:27

TENISKI HAOS! Afera Janik Siner - doping, najnovije vesti: Nije bilo kršenja pravila teniskog antidoping programa!

TENISKI HAOS! Afera "Janik Siner - doping", najnovije vesti: "Nije bilo kršenja pravila teniskog antidoping programa!"

Teniski svet je potresla informacija da je Janik Siner bio pozitivan na doping testu. I to dvaput. U aprilu 2024. je on saznao da je "uhvaćen na delu", a potom se branio daleko od očiju javnosti, jer je čitava stvar nekim čudom bila zataškana i niko osim najužih Sinerovih saradnika i onih koji su vršili istragu o tome nisu ništa znali. Kada je za to saznao čitav svet - već je bio oslobođen optužbi. Potom je Svetska anti-dopint agencija (VADA) podnela žalbu, a onda se desio šok-obrt: maltene je poručeno "sve je u redu". Sada ulje na tu tenisku vatru doliva organizacija od koje je sve počelo, a iz koje tvrde "da nikakvog doping prekršaja nije bilo"

12. 03. 2025. u 17:15

Komentari (1)

TENISKI HAOS! Afera Janik Siner - doping, najnovije vesti: Nije bilo kršenja pravila teniskog antidoping programa!