MISTERIOZNA PORUKA ŽENE MILANA BORJANA: Snežana otkrila detalje sa slavlja fudbalera Zvezde, pa pecnula upravu (VIDEO)
MILAN i Snežana Borjan po prvi put su se pojavili u javnosti nakon skandala koji je izbio posle meča između Crvene zvezde i Radnika.

Foto: Instagram
Zvezda nije uspela da savlada Radnik na Marakani, a posle susreta, u svlačionici, došlo je do sukoba između Milana Borjana i trenera Dejana Stankovića.
Borjana zbog toga nije bilo ni na meču protiv TSC-a. Ipak, nekoliko sati po završetku utakmice u Bačkoj Topoli, u jednom prestoničkom restoranu počelo je slavlje povodom rođenja deteta Katarine Grujić i Marka Gobeljića.
Naime, desni bek srpskog šampiona nedavno je dobio ćerkicu Katju i, kako običaji nalažu, odlučio je da jedan od svojih najradosnijih dana proslavi sa saigračima i prijateljima.
Među njima su, između ostalog, bili Aleksandar Katai, Nenad Krstičić i Milan Rodić sa suprugama, kao i Milan i Snežana Borjan koja je na svom Instagram profilu dočarala delić atmosfere iz jednog beogradskog lokala.
Sneža je u jednom trenutku snimila fudbalere Zvezde, pre svega Borjana, Krstičića i Rodića, kako kite muziku uz "Đurđevdan" i tom prilikom je ostavila komentar koji je mnoge iznenadio.
- Lagani ste, biće nekada i plata - poručila je Sneža koja je očigledno aludirala na to da fudbalerima kasne primanja. E sad, da li se samo šalila, ostaje da se vidi...

Foto: Instatagram
Preporučujemo

SPEKTAKL U MADRIDU: Real ima prednost iz prvog duela, ali Atletiko se neće predati bez lavovske borbe pred 70 000 vernih "jorgandžija"
U revanš utakmici osmine finala Lige šampiona gledaćemo četvrti ovosezonski "Madridski derbi" kada od 21.00 na "Metropolitanu" koplja budu ukrstili Atletiko i Real Madrid. Blagu prednost ima "kraljevski klub" koji je slavio s 2:1 na "Bernabeu", ali Atletiko je oran da ga konačno izbaci u najjačem evropskom takmičenju i sigurno je da nas očekuje 90, a možda čak i 120 minuta vrhunskog fudbala.
12. 03. 2025. u 11:27 >> 11:27

TENISKI HAOS! Afera "Janik Siner - doping", najnovije vesti: "Nije bilo kršenja pravila teniskog antidoping programa!"
Teniski svet je potresla informacija da je Janik Siner bio pozitivan na doping testu. I to dvaput. U aprilu 2024. je on saznao da je "uhvaćen na delu", a potom se branio daleko od očiju javnosti, jer je čitava stvar nekim čudom bila zataškana i niko osim najužih Sinerovih saradnika i onih koji su vršili istragu o tome nisu ništa znali. Kada je za to saznao čitav svet - već je bio oslobođen optužbi. Potom je Svetska anti-dopint agencija (VADA) podnela žalbu, a onda se desio šok-obrt: maltene je poručeno "sve je u redu". Sada ulje na tu tenisku vatru doliva organizacija od koje je sve počelo, a iz koje tvrde "da nikakvog doping prekršaja nije bilo"
12. 03. 2025. u 17:15

TRAMPOV UNUK IMA SRPSKO IME: Nosili ga naši slavni vitezovi i vladari - ima jaku simboliku u porodici predsednika SAD
DONALD Tramp Mlađi, sin američkog predsednika, posetio je Beograd radi sastanka sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem.
12. 03. 2025. u 10:36 >> 10:37
Komentari (0)