KIJEZA PRVO ZVAO MAJKU! Italija u transu a jedan od heroja Eura viče u telefon: "mama, volim te" (VIDEO)

Olja Mrkić

12. 07. 2021. u 18:22

TROFEJ Anrija Delonea stiže tokom dana u Rim, a prva slika sa zlatnom medaljom koja se dodeljuje šampionima otišla je u Italiju posredstvom video poziva još noćas. Poslao ju je Federiko Kijeza svojoj majci čim je primio medalju.

КИЈЕЗА ПРВО ЗВАО МАЈКУ! Италија у трансу а један од хероја Еура виче у телефон: мама, волим те (ВИДЕО)

FOTO: Tanjug/AP

Kijeza je napustio teren u 85. minutu zbog povrede, ali je na isti izašao kada je krenula da se slavi titula,a on je prvo zvao mamu i "izgubljen" od sreće joj povikao "Mama, volim te"!

Federiko Kijeza je postigao dva gola na Euru, u osmini finala protiv Austrije i u polufinalu protiv Španije. Golom Austriji uveo je sebe i Enrika Kijezu u istoriju evropskih prvenstava, pošto su postali prvi otac i sin koji su postizali golove na završnim turnirima.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SPEKTAKL U MADRIDU: Real ima prednost iz prvog duela, ali Atletiko se neće predati bez lavovske borbe pred 70 000 vernih jorgandžija

SPEKTAKL U MADRIDU: Real ima prednost iz prvog duela, ali Atletiko se neće predati bez lavovske borbe pred 70 000 vernih "jorgandžija"

U revanš utakmici osmine finala Lige šampiona gledaćemo četvrti ovosezonski "Madridski derbi" kada od 21.00 na "Metropolitanu" koplja budu ukrstili Atletiko i Real Madrid. Blagu prednost ima "kraljevski klub" koji je slavio s 2:1 na "Bernabeu", ali Atletiko je oran da ga konačno izbaci u najjačem evropskom takmičenju i sigurno je da nas očekuje 90, a možda čak i 120 minuta vrhunskog fudbala.

12. 03. 2025. u 11:27 >> 11:27

Komentari (0)

TENISKI HAOS! Afera Janik Siner - doping, najnovije vesti: Nije bilo kršenja pravila teniskog antidoping programa!