"ZAŠTO ODOŠE DOBRI LJUDI" Poznate ličnosti se opraštaju od Dragoljuba Đuričića

LEGENDARNI muzičar Dragoljub Đuričić preminuo je od posledica virusa korona u 69. godini. Od čuvenog bubnjara opraštaju se fanovi, ali i brojne poznate ličnosti, iz sveta muzike, televizije i drugih delatnosti.

ЗАШТО ОДОШЕ ДОБРИ ЉУДИ Познате личности се опраштају од Драгољуба Ђуричића

Fot: Arhiva Novosti/D. Mišić

- Nek' je laka zemlja mom kolegi i prijatelju Dragoljubu Đuričiću, vrednom i ispravnom i muzičaru i čoveku i neće nikad umreti kod nas živih koji smo ga znali - napisao je roker Milić Vukašinović na Tviteru.

- Zašto odoše dobri ljudi? - napisala je voditeljka Maja Nikolić.

- Veliki je to čovek bio. I muzičar. I ljudina. I prijatelj. I kolega. I pedagog. I bubnjar. I autor. I legenda. I za*ebant. I zafrkant. I čovek pre i posle svega. Zaista će mi nedostajati. Već mi nedostaje. Dobri Dragoljub - napisao je muzičar Nikola Demonja.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

OBJAVLJENE TAČNE ADRESE U EU: Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu Čeka se reakcija Moskve

OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve

NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.

13. 07. 2026. u 12:47

Komentari (0)

TOS PROMOVIŠE LETOVANJE U SRBIJI: Kada detaljno upoznate naše prelepe planine, nema šanse da im odolite