TANGO ZA GORANA: Jelena Gavilović uz gitaru izvela pesmu iz "Balkan ekspresa"
GLUMICA Jelena Gavrilović oživela je, tužnim povodom, čuvenu pesmu "Poslednji tango" iz filma "Balkan ekspres" Branka Baletića.
Foto Nemanja Miščević
Numeru, koju je izvela uz gitarsku pratnju kompozitorke Aleksandre Milutinović u studiju K1 televizije, Jelena je posvetila svom prijatelju Goranu Aćimoviću Aćimu, koji je preminuo proletos, u prvom naletu kovida 19. Snimak ovog izvođenja može se videti na "Jutjubu".
Pokojni Aćimović je bio poznat kao veliki navijač Partizana. Važio je za jednog od omiljenih stanovnika Lazarevca, odakle je rodom i Jelena. "Poslednji tango" je ostao upamćen po verzijama Tanje Bošković, u prvom delu čuvenog filma, i Anice Dobre, koja je otpevala ovu numeru u drugom delu "Balkan ekspresa".
Foto Twitter/Partizan.net
Preporučujemo
Kosjerina nije vodila "Evrosong", ide i iz "Ja volim Srbiju" - menja je popularna glumica
03. 06. 2026. u 22:09 >> 22:09
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
EPSKI DEBAKL! Arina Sabalenka izbačena sa Rolan Garosa
NAJBOLjA teniserka planete Arina Sabalenka neće se takmičiti u završnici Rolan Garosa.
03. 06. 2026. u 15:48
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)